Bunu hangi erkek neden yapar?

geçenlerde ben sevglm ve sevglmn en yakın arkadaşı beraberken bana berna adlı arkdşmdan telefon geldi beni hemen bi mekana davet ediyordu. teli kapatr kapatmaz sevglmn arkadaşı bana kim aryor diye sordu bende berna tanımazsın dedim sonra durdu ve soyadı neymş bu bernanın diye soyadını sordu söyldm birden dondu ve sevglmle bakışıp gülümsdiler bir heyecan bastı bunu ardından hızlıca toparlanmaya başladı bu çocuk ve gidelim hadi diye tutundu resmen heyecandan ne yaptgnı bilmiyordu sürekli beni kolumu çekiştiriyordu tabi kabul etmedim .sonradan öğrendim ki bu çocuk benm arkadaşmn eski erkek arkadaşıymış ve kötü ayrılmışlar sevgilimden öğrendim .hala arkadaşıma bu olayı anlatamadım bu çocuk kızı tekrar üzer mi diye yoksa sevenleri ayırmış gibi mi oluyorum çocuğun durumuna da üzüldüm masum küçük bir çocuk gibi bütün gece bizi bernanın yanına gitmk için ikna etmeye çalıştı ama kabul etmedim çnkü olayı bilmiyordum kız beni çağırmıştı onlarla gitmem doğru olmazdı resmen arkadaşıma baskın yapmak istedi bütün gece nerde ne yptğnı nerde kaldnı sorup durdu sizce arkadaşlar napmalıyım bu çocuk kızı seviyor mu pişman mı? ben böyle bir şeyle daha önce hiç karşılaşmadım bir erkek nasıl bu hale gelebilir üstelik yaş 32...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• En doğrusunu yapmışsın boşvereceksin detayı onların ilişkilerini ilgilendirir sen doğrusunu yapmışsın artık pişman falansa affettirmek kendine has

0|0
    0|0
    • peki sence arkdşmı istiyor olabilir mi hala

• arkadşm kankasına gözünün önünde sulanmş hatta ileri gitmiş kanksda buna karşlk vermş arkdşmda bunu kabul etmyp ikisinde def etmiş ama sonuçta galiba pişman yaptgna ve bu çok güzel hatasını anlasn urnu sürtsün

• Terbiyesizlik etmiş.. Bana sorarsan şansı hak etmiyor. Kürkçü dükkanının yolunu arayan bir Tilki misali dönüp dolaşıyor. Ama kız tarafını aciz yerine koymak karşılıklı saygıda kız tarafına edilmiş bir saygısızlıktır. Bunu önleyecek kişi ise bizzat karşı çıkan kız tarafı olacaktır :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Berna da az kaşar değilmiş yani... Semtte çıkmadığı erkek kalmamış... Bence sen arkadaşından uzak dur...

0|0
    0|0
    • hayır kaşarlıkla ilgisi yok sonçta kızmş inat yapmş bunu herks yapar

• Berna 32 yaşındaki erkekle çıkıyor niyeti ciddi değil ayrıldığına göre seni arıyor mekana davet ediyor kız her yeri karıştırıyor... Çocuğun aklı hale Berna da zanlı Berna :)))

• yani aklı gitti adamın resmn adını duyunca gözleri aççıld neden soruyorsun değil mi aklında kız demek ki

• Yaşı 32 ise gerçekten içinde ona dair sevgiler olabilir. Tabi zamanında yaşadıkları kötü olaylar varsa onları tekrar kız arkadaşınızın yüzüne vurmak içinde gidelim demiş olabilir.

0|0
    0|0
    • hatalı olan erkek kızın kankasına sulanmış gözlerinin önünde kızda tabi bunun erkk ardşna karşlk vermş inadından sonçta erkek arkdşma şerefsizz diyerek knyu kapatmş..

• erkek sizin kız arkadaşınızın kankasına gözleri önünde sulanıyorsa ve bu esnada kendisinin de sevgilisi de orada yaptığı hatayı anladığı için oraya gitmek istemiş olabilir. Gitmemek ile doğru olanı yapmışsınız.

• yani hatalarımızı biliyoruz artık üstünü kapatlm unutalm gtsn yeni berbrliğimize bakalm gibi bişiy mi yapmayı düşünmüş

• tanışalım istersen

0|0
    0|0
  • yaşı 32 ımıs yanı yapması normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kız madem arkadaşın onun da ağzını ara..belki o da özlüyordur içten içe..belki de iyi birşeye vesile olursun kimbilir..

0|0
    0|0
    • ağzını aradım istiyor ama gurur yapıyor bi şey ypmıyor karşısındkne

Yükleniyor...