Arkadaşlar sizin de yardımınıza ihtiyacım var :)

Erkek arkadaşınıza maddi değeri olmayan,romantik olarak ne süpriz yaptınız? Veya siz erkekler kız arkadaşınızdan ne gibi süprizler beklerdiniz? ( Mesela;yıllık,albüm vs. gibi)

Lütfen yardımınıza ihtiyacım varrr.. :)

Güncellemeler:
Bunu çok kısa sürede halletmem gerek

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu ay adı 7 ayda hayatımda çoook şey değişti diye renkli güzel eğlenceli bi kitap bastırdım o sevgilim olduğundan beri hayatımda neler değiştiği yazıyo ve onlara uygun karikatürümsü resimler var. Eğlenceli bir ilişkimiz olduğu için romantik ağırlıklı değil. Geçen ay da 6 ayın en iyi sevgilisi T.Ö şeklinde adını bi oscar ödülüne yazdırdım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Valla erkeklere alınacak hediyeler sınırlı ama zevk alacağı bir hobisine destek olabilirsin. Ne bileyim birlikte bir balık tutma ortamı yaratabilirsin, yada scuba yapabilirsiniz zevklerine göre değişir. Romantik bir filme değilde macera filmine giderek değişiklik yapabilirsin. Tamamen erkek arkadaşının zevkine hitap etmen süper olabilir. Ben kitap, video, kravat ve kol düğmesi gibi hediyeler almak yerine benim tarzımda ayarlanmış dolu bir gün geçirmeye bayılabilirdim. Hele birde resimlerle anılaştırılıp bana verilseydi katmerli olurdu...

1|0
    0|0
  • Ben şahsen el işi göz nuru bir şey beklerim. Benim için özel yapılmış bir şey.

Mesela eski sevgilim benim için bir videoclip yapmıştı.

halen saklarım onu, hatta kaybetmeyeyim diye 5- 10 yerde kopyası var. mailimde bile duruyor!

eski sevgilim dedim, severek ayrıldık! :( :(:'(

1|0
    0|0
  • ben sana şöyle söyleyeyim bana eski sevgilim üzerinde resmimiz olan bir bardak yaptırmış ve hoş görünüyor emin olabilirsin sende üzerinde resminiz olan bir bardak ve yastık yaptır çek mutlu olur eminim

1|0
    0|0
  • Bi atkı örse fena olmazdı el emeği sonuçta...

1|1
    0|0
  • onunla bol bol fotoğraflar çekil ve romantik müzikli bir slayt hazırla derim bunu kız ardasımdan bekledım ama hıc bır zaman yapmadı :D yapsaydı onunla evlenebilirdim

1|0
    0|0
  • bence bir bardağa beraber çekilmiş fotonuz varsa bastır ver süper olur :)

biri bana alsa hoşuma gider vala

1|0
    0|1
  • Beleşçiii :PP

1|1
    0|0
  • Video klip hazırlayabilirsin bunu dabirlikte bir akşam izletebilirsin güzel olur

1|0
    0|0
  • benı terk eden sevgılım kı onu cok severdm bı album almıs, bırlkte cektgmz tum fotoları cıkattrp albume koyms dogm gunmdede evdekılerı ayarlasm caktrmadan eve gırıp odama bırakmıstı, cok duglnmstm o fotoları cekrken olesne cekıorz zannetmstm meger her bırı planlymıs. :) ama benı 14 sene sonra terk ettı sımdı bı dgerı yok beklıyorum doner dıye

0|0
    0|0
  • Sıcak bir tebessüm ve öpücük.

1|0
    0|0
  • pis fakir

0|0
    0|0
    • fakirlikle alakası yook :) gerçekten yardımınıza ihtiyacım var

• Yap güzel bir slayt resimlerle geçiş fonda çok hoş bir parça bak harika olur ankaralı cimcime :)

0|0
    0|0
  • tablet al ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben beceremem öyle şeyleri ama kankam çok güzel birşey yapmıştı. her gününü sanki sevgilisine anlatır gibi bir günlük tutmuştu. günlüğe de parfümünü sıkmış :D böyle çocuğun resimleri falan vardı bazı sayfalarda. güzeldi yani ben beğendim. fikir olsun :)

1|0
    0|0
  • bi video hazırla hayatınızın tüm kareleri içinde geçsin ve sizin şakınızla olsun. ama basitçe izletme önce güzel bişiler yapın sonra onu büyük ekranda cihazla yansıtarak duvarın karşısına getir üzik yavaşca çalsın ve gözlerini aç oturt koltuğa izlet sonra cd nin diğerini ona ver ve onu öpüp güzel sözler söyle

1|0
    0|0
Yükleniyor...