Olimpiyatlar keske bitmeseydi

Yine bütün spor programları futbolla yatıp futbolla kalkıcak hep polimikler yok yıldırım şunu dedi aysal şunu dedi şimdiden başladı (fener gs maçı ) olimpiyatların bitmesine çok üzülüyorum en azından kaliteli spor izliyorduk, di mi?

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• türkiyede futbol konuşulmaya devam ettikce olimpiyatlardaki başarısızlığımızı kimsenin sorulamasına gerek yok. bir erkekten böyle bir soru geldi ya valla çok şaşırdım. türk erkeğinin işi gücü futbol maçları , nedir yaa anlamıyorum tamam bizde takım tutuyoruz ama yeter artık yeterr bazen halı saha maçları oluyor erkeklerin inan bunlarmı futbol meraklısı diyorum o kadar kötü oynuyorlar yani:S bu kadar maç seyretmenize rağmenn ne kadar kötü maç yaptığınızın birde farkına varsanız keşke.

0|2
    0|0
    • çok haklısın ama halı saha yapmaları bence güzel bişey en azından spor yapıyorlar ama nasıl oynadıkları konusunda pek bir bilgim yok gitmediğim için bilemiyeceğim

• ben sadece kendimizi sporda geliştiremediğimiz için böyle bişey yazdım, tabiki halı saha maçları yapsınlar spora yönelmek en güzeli ama diğer spor dallarıda ilgimizi çekse başarılı olsak iyi olmazmı diye düşünüyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Olimpiyatların heyecanı da bir başka oluyor.Hele kendi ülkende varsa daha bi pür dikkat izlersin takip edersin ah ah...

0|1
    0|0
  • Futboldan başka spor yoktu televizyonda . Tekrar eskiye dönmek keyifsiz

0|1
    0|0
  • Rasim Ozan cikip yorum yapmasin da futbola da raziyim ve arkadas

0|0
    0|0
  • Haklsıın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynen öyle.

0|1
    0|0
  • Olimpiyatları şimdiden özledim:(

0|1
    0|0
  • hemde kaliteli bir tarafdar izliyorduk

0|1
    0|0
  • keşke

0|1
    0|0
  • olimpiyatlar cok eglenceliydi gercekten.. TRT iyi pirim yaptı avrupa şampiyonasından sonra bir kez daha :)

0|0
    0|0
  • keşkee

0|0
    0|0
Yükleniyor...