En iyi taraftar grubu hangi takıma aittir?

Lütfen bu konuda objektif olun. yiğidin hakkını yemeyin :)

ankete katılmayı unutmayalım

• Beşiktaş
    26% (56)32% (89)29% (145)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    32% (69)26% (73)29% (142)Oy Ver
  • Galatasaray
    34% (72)35% (97)34% (169)Oy Ver
  • Bursaspor
    4% (8)2% (5)3% (13)Oy Ver
  • Diğer (belirtiniz)
    4% (8)5% (17)5% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Onurluyuz gururluyuz :) ÇARŞI :)
çarşi ya küfürbaz diyenler siz hiç küfür etmiyorsunuz değil mi ? çarşiya holigan diyenler son şampiyonluk maçında fb li küçük çocuğu öldürende çarşıydi gs taraftarları değildi dimi? boş konuşmayında azcık gurur duymayı ögrenin. hiçbir takımın taraftarına lafım yok hepsi kendince çok sağlam destekler veriyor takımına.ki fenerbahçeyi gördük aziz başkan hapisteyken nasıl kenetlendiler birbirlerine. ama çarşı başkadır. duyarlı bir gruptur,pankartlarına göz atarsanız anlarsınız.GÜCENME!

0|0
49|72

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki çarşı bunu bütün düna kabul etmiş ama renkli takım taraftarlarına bunu anlatamayız o yüzden iddiamız yok bizi tüm dünya tanıyor türkiye kim :)

13|13
    12|9

Erkekler Ne Diyor 71

• dünya biliyor siz renkliler bilmesinide olur çarşı tüm renkli takımlarada karşı.

Şekil için atkı polar yapmaz ÇARŞI

rakip takım atkısını takmaz ÇARŞI

Para için falan filan yapmaz ÇARŞI

yasa masa kural mural takmaz ÇARŞI

Aşkı için ölümlerden kaçmaz ÇARŞI

doğru bildiği yollardan sapmaz ÇARŞI

Beşiktaştan başkasına tapmaz ÇARŞI

padişahım sen çok yaşa yapmaz ÇARŞI

Özgürlükçü demooratik ruhtur ÇARŞI

iyi okuusunlar ulan BUDUR ÇARŞI

Bir gün kıyamet kopar çöker karanlık

Allah bizi affetmez çok günah aldık

Sevenler ayrılamaz bir plan yaptık

Tüm ÇARŞI cehenneme kombine aldık

(ben ateşin hemen yanındayım)

5|2
    2|1
  • Bir Trabzonsporlu olarak çarşı diyorm :D

7|4
    2|3
  • bütün dünya biliyor anlatmaya gerek yok. ÇARŞI...

5|3
    2|1
  • tribünden anlamayanlar yorum yapmasın.galatasarayin yaptiklari : dünyada ki en uzun pankart açma rekoru 220 metreden fazla,decibel rekoru galatasaray-fenerbahçe maçi ilk maç tt arena ,meşale rekoru sene 2000'ler ali samiyende tam 3000 meşale yakildi,dünyanin en bütük taraftar grubu ultraslan.daha konuşmaya ne gerek var ki abisi ? beşiktaşın yaptığı liverpool maçında bağırmakla 5 sene övünmek.unutmasın eski günleri,leeds united'lıları keserken,fenerlileri iskelede vururken hep önünüzdeydik,arsenallıları nasıl dövdüğümüzü 400 kişi olup 1000 kişiyi nasıl aldığımızı beşiktaş ve fener çabuk unutmuş.bebeler fazla konuşmayın,az çok tribün kültürü olan adamlar yorum yapsın.ultraslan die for you.kasap gökhan(cezaevinde)-karınca ezmez şevki amca(rahmetli)-alpaslan dikmen abi(rahmetli)unutmadik unutmayacağiz gökhan abimizinde dediği gibi tek krallik galatasaraylilik

3|3
    1|5
    • Anlamayanlar anlamıştır umarım kardeşim, gayet açıklayıcı teşekkürler..

• seviyeli takın. it mit yakışmıyor.şurda eğleniyoruz ne gerek var böyle şeylere. senin gibiler tartışmak nedir bilmez. asar keser başka bişey bilmez.

• ayrıca decibel rekoru dediğin ağlama rekoru değilmiydi :) Taraftarlık dediğin asmak kesmek dövmek. senin taraftarlığına zıçiim :)

• Beşiktaş

3|4
    3|0
  • Boca nın taraftarı çok iyi link

0|1
    0|0
  • en iyi grup fener taraftarıdır cünkü taraftarlık essek gibi anırmak degil bizim gibii kötü günde takımını kucaklamak sokaklarda dövüsmekdir carsı sosyal mesajdan baska bi bk vermiyo onuda zaten herkes veriyo

5|1
    2|2
    • fener taraftarımı kötü günde takımının yanında ? kupayı 30 yıldır alamadılar diye 20 yıl boyunca söven taraftar mı takımının yanında olmak buysa çarşı böyle bi ayıbı zaten yapmaz ve ben hiç bir taraftar grubunun sosyal mesaj verdiğini görmedim

• görmediysen o senin cahilligin fener taraftarı 1 senedir sokaklarda caddelerde takımına sahip cıkıyo ayrıca bu benim fikrimi sana ne begenmediysen eksilee her bka maydanozsunuz aq

• BJK tabiki ..

4|2
    1|3
  • galatasaray taraftarı 3-1 bjk maçınını son 15 20 dakikasında sahayı terkeden bir taraftardır fenerbahçe taraftarı desen gol yediği zaman susan bir taraftardır anca kalecisine küfür eder stadı yakacağız diyip bi skm yapamayan taraftardır çarşı sadece futbolda değil heryerde kendini göstermektedir çarşı bir ruhtur taraftar grubu sayılamaz çünkü taraftar grubu dediğin şey stadda bağıran salak insan topluluğudur sadece maçı kazanınca sevinirler kaybederlerse takımlarına ana avrat küfür ederler ama çarşı beşiktaş kazansada kazanmasada beşiktaşın yanındadır

2|1
    1|2
  • Beşiktaş Taraftarı yani nam-ı diğer Çarşı Gurubudur.. Diğerleri sadece taklittir.. :)

5|2
    2|2
  • çArşı

0|0
    0|0
  • Çarşı = Reklam

GFB = İnanç

ultrAslan = Bağlılık

AÇIKLAMA: Çarşı Beşiktaş'ın GS ve FB'nin arkasında olmasını hazmedemiyor. Bu farkı futbolla kapatmanın zor olacağını bildiklerinden, reklam ve şov formülünü deniyorlar ve başarıyorlar.

GFB yarınların daha güzel olacağına inanıyor. Şimdiki durumları her ne kadar fena gözükmese de onlar daha iyilerini istiyorlar. Benim tanıdığım hangi hasta Fenerli varsa hemen hepsi "Dünya takımı olacağız." diyor.

ultrAslan ise diğerlerine oranla daha rahat. Bulundukları konum diğer Türk takımlarının üstünde. Kazandıkları Avrupa Şampiyonluğu bunun en güzel ispatı. Böylelikte beklenti büyük ama sabır ondan daha da büyük.

1|2
    6|3
  • Beşiktaş derim ama Çarşı demem... Çarşı benim için çapulcuların oluşturduğu, varolduğu bir gruptur, en azından günümüzde. Tribünler sadece Çarşıdan ibaret değil bana göre.

3|2
    0|1
  • Trabzonsporu koymamissin yuhhhh bursayi koymussun bide ne bicim bjklisin sen

2|3
    1|1
  • Çarşı eskiden iyi bir gruptu ama son sene küfürcü bir grup haline geldi biz desibel rekorunu kırdık o bakımdan bizizç

0|2
    2|4
    • uefa kayitlarina bakarsan desibel rekoru kimde görürsün baros efendi :) sizin stadın akustiginde gecemediniz bizim rekoru biz akustigi olmayan acik alan gibi 35 bin kişi ile kırdık o rekoru siz 55bin kişi gecemediniz. araştır derim.

• fenerbahçe link

4|4
    4|7
  • bu tartısılmamalı bıle dunya sıralamasında bıle carsı 1 numaraysa

4|2
    1|1
  • trabzonsporu oraya koymayan zihniyeti kınıyorum...

2|2
    1|1
  • Fenerbahçeliyim ama alayı holigan sadece gs bjk felan değil alayı holigan. Kavga etmekse taraftarlık birşey demiyorum. Ama bu kavgayı küfrü çıkarırsak çarşı bi b.k yapamaz. Gs ve Fb daha fazla desteklemiştir takımlarını. Son zamanlarda hele çarşı hiç yok ortalıkta.

0|0
    0|2
  • Pek Tabikide çArşı alayına gider..

2|3
    3|3
  • İNGİLİZLERİN EN FANATİĞİ LİVERPOOL takımı bile beşiktaş taraftarını örnek alıp üstünlüğünü kabul etmişse konu kapanmıştır lütfen bu gibi konulara futbol bilgisi olmayanlar yorum yapmasın !

2|0
    2|1
  • Çarşı mı ulan adam gibi adamlar ama arasıra yapmasalar şu i*neliklerini çok iyi olucak hem çarşıyı sadece tezarühatlarla en iyi olduğu kabul edilemez ona bakarsan bursa tarafatarı galatasary taraftarı bunlarında çok iyi çok sağlam tezarüatları var atmosferi çok iyi önce adam oluncak bence alsana objektif:))))

0|0
    1|1
  • Bence Türkiye deki hiçbir taraftar grubu iyi değil Çarşı demişlerde 90 dakka küfür başka bi şey yok desibel rekoruda kırsan hikayedir..Önemli olan Hakem ve karşı takım üstünde baskı kurmak hata yaptırmak kendi takımınıda ateşlemektir :) Bunuda en iyi İngilizler yapıyor o yüzden diğerleri diyorum :)

1|0
    2|0
  • Ç@rşıııııııııııııııııı Alayınaaa Gideeeerr

3|2
    0|2
  • Youtubeye ÇARŞININ REKOR İZLENME ORANINA ULAŞAN VİDEOSU.GURURLUYUZ İZLENME 2,050,000 yazın, izleyin ve gerçekleri görün

1|2
    2|0
  • hiç konusmaya gerek yok kim oldugunu :) net çarsı.. orda gidip baskasına oy verenlerin ilk aklına carsı geldiginden de eminim

4|0
    1|4
  • Valla ben Galatasaraylıyım ama bence Beşiktaş

2|3
    2|1
  • bacım amma fanatikmişsin sen he :D ıssız bir adaya düşünce beşiktaş şarkıları... en iyi taraftar grubu... ohooo :D

0|0
    0|0
  • Ben Fenerbahçeliyim ve Fenerbahçeyi işaretledim.

Ancak en iyi tribün desteği konusunda en iyisi Çarşı.Aynı zamanda centilmenlerde.

Kulübüne bağlılık ve maddi manevi destek olarakta yine Fenerbahçe..

Biraz kavga ve rezaletse bursaspor.

En çirkini gsdir ama destek konusunda iyiler..

0|0
    0|0
    • Tabi şampiyon olurlarsa.Başka türlü gs taraftarı görünmezdir.

• Satışlardan da anlaşılacağı gibi FENERBAHÇE.

Kombine sayılarımız bile her sene ikiye katlıyor.

Galatasaray taraftarı bugün var yarın yok abicim. Şampiyon olduklarında çıkıyolar piyasaya :)

Ayrıca Çarşıya saygım sonsuz...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 49

Yükleniyor...