Bekir İrtegün'ü taşlamak isteyenler?

Ben bu takıma bekir irtegün gibi bir adamı görmek istemiyorum !

Güncellemeler:
Vay arkadaş Bekirin öküzlüğü, Umutun kahramanlığı oldu..

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• hangi takımın futbolcusu o?

0|1
    2|1
    • eksileyeceginize cevap verin yahu merak ettimm!

• Engin baytarı biliyorum onu izlemiştim ama maç sonucu FBdende bir oyuncu saldırmış diye duydum haber twitterdan.

• İlk defa duyuyorum..

• Bekir in kafaya top değil taş vercen vursun kafaya vursun kafaya onda kafada yok ya neyse

0|1
    0|0
  • o kim ki?

0|0
    2|1
  • çok saçma ...

0|0
    0|0
  • neden ama ...

0|0
    0|0
  • Hangi takımın futbolcusu?

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• ya bu yobo aykutu mikti de mi oynatmıyor anlamıyorum arkadaş... bilicayı gönderdin bekiri de gönder... ziyan bunların aldıkları para ya...

0|1
    0|0
  • Oyle deme milli yeteneginiz o

0|1
    0|0
    • Yetenekmi? Bizim milli takımımız beceriksizliğini bir beceriksizle tamamladı desek daha doğru olur.. Bekirde ben bırak yeteneği yetenek parıltısı bile görmedim ! Onun milliliğine s... ben

• O aykutun 7 ceddini Sow... - camiye götürsün...

Moussa Sow gibi bir adam kulübede oturuyorsa Aykutun gitme vakti gelmiştir. Kaldıki orta sahası atağa kalkamayan bir takımın Stoch gibi bir oyuncusu var ve kulübede oturuyor oda :))) Sinir krizleri geçirmemek elde değil...

• Haklısın o kadar iyi kadro ancak bu kadar rezil edilir kulubesi bu kadar guclu takım cok az.gs kazandı bunun tadıda karsılıklı atısmak iste:))

• Yemin edeim Bekir yüzünden takımı bırakıcak dereceye geldim, bugün o derece sinirlendim...

0|1
    0|0
    • aynen öyle.. bu akşam küfür ettiğim kadar hayatımda daha önce küfür ettiğimi hatırlamıyorum.. bi ona birde aykuta

• Kesinlikle katılıyorum ... Yahu or*spu herif takımında sow - stoch gibi yıldız oyuncular varken onları yedekte oturtmanın mantığı nedir, hele o adamın rahatlığı yokmu beni bitiriyor ak... Defansın o kadar hatasına rağmen ne bir ses çıkartıyor nede taktik veriyor bırak ya, valla bırak resmen oyunu armağan ettik bir şey demiyorum...

• Umut gibi bir herife 2 tane gol attırabiliyorsak daha fazla yoruma gerek yoktur biraderim...

• sevimli çocuk dedik oc emreye faul yaptıgı halde artislik yapıyor

0|1
    0|0
  • git aykuta söyle

0|0
    0|1
  • bekir iyidir dursun feneerde :)

0|0
    0|0
  • forma için mücadele eden bekir'i fenerbahçe de görmek beni sevindiriyor

0|0
    0|0