Size de olur mu her şeyin anlamsız geldiği olursa ne yaparsınız bu zamanlarda

öyle mutsuzum ki öylesine umutsuzumki!yaşamak bile alışkanlık oldu sanki.sabah uyanıyorum uyandığım için sinirleniyorum.çalışmaktan nefret ediyorum.hiçbirşeyden zevk almıyorum.boş zamanlarımda dışarı çıkmak istemiyorum.hiçbirşeye tahammülüm kalmadı artık.ölmek istiyorum ölemiyorum.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Güzide sitemizin harikulade Mod'ları, guruları, Xper'ine yandıklarım neredesiniz?

Ah pardon, makara-eğlence, sohbet-muhabbet, gırgır-şamata varken elalemin derdiyle uğraşıp keyfinizi mi kaçıracaksınız durduk yere şimdi, değil mi ama!

Yeri gelince hepiniz laf ebesi kesiliyorsunuz... sidik yarıştırmakta üzerinize yok maaşallah...

Ama iş ciddiyetle ve samimiyetle insanların problemlerine iki cümle cevap yazmaya gelince hiçbiriniz yoksunuz ortalıkta...

Şu sıralar moda olan çok güzel bir tabir var; ''klavye delikanlısı''... tam size göre...

Soran arkadaşım, sana ilk tavsiyem bu tip sorularını böyle gayri ciddi sitelerde değil de daha ciddi ortamlarda sor... gördüğün gibi ben hariç aldığın cevap sadece 3... birisi densiz, birisi faydasız, diğeri ise yetersiz... çare olmak gibi bir iddiam yok, ama aklıma gelen bir iki şeyi paylaşabilirim...

Depresif ve panik bozukluk yaşayan insanların paylaşımlarda bulunduğu forum sitelerine göz atmanı öneririm sana... bir dönem panik bozukluk yaşamıştım. 2-3 ay boyunca yaşayan bir ölü gibiydim. bu forumlarda okuduklarım, çözüm olmasa da en azından biraz ferahlatmıştı beni... sana da faydası olur diye düşünüyorum...

Başka bir tavsiyem ise şu;

ulaşmak için çaba sarf edeceğin, zahmet çekeceğin bir hedef koy önüne...

ulaştığında tüm dünyanı değiştirecek bir şey olmasına gerek yok, sana bir şeyler katacak bir hedef olsun yeter... bu arada sakın unutma, koyduğun hedef tek kişilik olsun. bir başkasını da katarak çıkarsan yola, emin ol yolun yarısına gelmeden yalnız kalırsın...

Geçmişe dair ne varsa sil aklından, unut her şeyi...

ne yaşadın bilmiyorum ama, yaşadıklarını yanında taşıma...

''Boş yere canı yanmaz insanın; ya bir eksik vardır geleceğe dair, ya da geçmişten gelen bir fazlalık...''

Sen içinde bulunduğun sıkıntıyı yaratan kişinin ta kendisisin... dolayısıyla çözüm de sende, unutma...

0|0
    0|0
    • o kadar hedeflerim vardı ki hangi dala tutunsam elimde kaldı.hiç değilse kendimi geliştirebileceğim birşeyler yapıyım diyorum bu kezde para engeline takılıyorum.hatta biliyormusun ehliyet almak istemiştim sınavıda kazandım ama işten çıktığım bir döneme denk geldi maddi sıkıntıya girdiğim için ehliyetimi alamadım.şimdi ise sırf borçlarımı ödeyeyim diye hiç sevmediğim bir işyerinde çalışıyorum.

• sözlerin çok net ve mantıklı.umarım yoluna girer umarım:(

• www psikoloji gen tr buna benzer bir sürü forum daha var...

Erkekler Ne Diyor 1

• hap iç gitsin yaa

0|0
    0|0
    • kaçıştır o.kaçmak istesem intihar ederdim kökten çözüm olurdu.

Kızlar Ne Diyor 3

• bunalıma girmişsin...çevrende pozitif insanlar varsa onlarla takılmaya çalış.ama negatifliğini çok yansıtma onlar yanında yoksa çekilmez olabilirsin.bu pozitif arkadaşları bulmadan önce dertleşebileceğin biriyle konuş bu bi yabancı olsun daha çok.tanımadığın birine daha rahat dertlerini anlatır insan dök ona içini.bırak aksın gitsin.gerekirse anlamsızlık hakkında konuş.

0|0
    0|0
    • yok beni anlayabilecek kimse yok.ayrıldığım sevgilim yüzünden hiç arkadaşımda kalmadı.

• o zaman dediğimi yap ve bi yabancıyla dertleş.ister int üzerinden ister dışarda bi parkta.sen bilirsin yani.ama asla umudunu yitirme.

• acaba bu yazıyı ben mı yazdım su an aynen senın gıbı hıssedıyorum ama ben kendım deılde bana boyle hıssettırenler ölsün ıstıyorum

0|0
    0|0
  • nasılsın acaba?

0|0
    0|0
Yükleniyor...