Kötü bitmiş ilişkiden sonra başkalarını sevemiyorum bir türlü. Kızlar yine yardım edin lütfen

kötü bitmiş ilişkiden sonra başkalarını sevemiyorum bir türlü işte bu aradığım kız diyemiyorum başka kızlarla tanıştım ama bir türlü bişeyler hissedemiyorum kızlarıda kırmak onların duygularını incitmekte istemiyorum ailemde beni evlendirmek istiyor ne yapıcam bilmiyorum ya onların istediği kızla evlenecem yada biran önce gnlume göre birini bulmam lazım bu durumda akıl verin bana

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Kac yasindasin ? Aileler hep evlendirmek ister, sen neden bukadar kafani yoruyorsun. Kendine ve gelecekde hayatina girecek insana zaman ver. Belliki cok stress yapiyorsun kendi kendine. Biliyorum ailen ve sende istiyorsun evlenmeyi ama bunu hayatinin zirvesi ilan etme. Herseyi oluruna birak. Seni seven, sana ayni deger veren elbet cikar karsina. Hem sen sevemiyorum, bitmis bir iliskiden sonra böyleyim diyorsun, bu cok normal bir durum. Demin ve simdi dedigim gibi kendine az zaman ver, kafani toparla ve icindeki eskileri sil at. Ve asla ve asla sana yapilmasini istemedigin seyi baskasina uygulama, mesela hayatina giren kizi eski sevgilinle karsilastirmak gibi birsey, bu sanki denizin dibinde kuru toprak arar gibi olur. Senin icindeki o düsünce kaybolana kadar, yeni bir iliskiye zaten hazir degilsin, baskasiyla ciksan bile onun canini yakmis olursun. Hersey düzelicek, takma kafana.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• neden sevemıyorsun pekı? ınsanın hissettigi sadece begenı sonrası alışkanlık goze almışlık bıttıgındede hıssettıgı yorgunluk. Sakın kımse ıstedıgı için evlenme hele bı erkek olarak bunu yapman delılık sacmalık asık olmayı aramayı deıl alışmayı dene o zaman ınan ınsan sadece kendı aklıyla yarattıgı hayale asık oluyo yoksa kotu bışey bıttı dıye uzulmek nıye

0|0
    0|0
  • Ne acelen var biraz kendine zaman vermelisin o zaman her şey yoluna girer... Sırf ailen istiyor diye bir kız bulup, sevmediğin halde evlenecek değilsin ya...

0|0
    0|0
  • Sevmek zamanla olur etrafına bi bakmalısın bazen insan gözünün önündekileri göremiyor hayat süprizlerle doludur unutma :)

0|0
    0|0
  • Allah szii

0|0
    0|0
  • kendine zaman tanımalısın.evlenmek zorunda değilsinki.kendine de evlendiğin kişiyede hayatı zehir etmiş olursun.öncelikle içindeki zehirden kurtulmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...