Vücut çalışmak için nasıl baslıyım nasıl devam ediyim?

üniversitede okuyorum aşırı derece boş vaktim var bende bu vakitlerde vücut geliştirmeyi planlıyorum bu işlerden anlayan biri varsa bana çalışma planı yapabilirmi
boyum 1.71 kilo 52.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• şınav çekmekle başla, günlük çekebildiğin kadar çek, gün içerisinde belirli bir vakit belirle 1-2 ay hergün yap, sonraki günlerde 1 gün arayla yap şınav olayını, aynı zamanda mekik de çekebilirsin aynı sistemle, yemek yemekten çekinme en az 55 ol, ye kolun vücudun otursun, kollarına, kanatlarına, karnına güzel bir güç gelsin ve şekillenmeye başlıcaklar. sonra barfikse de başlarsın bir bakmışsın çok güzel özenilcek bir vucudun olmuş 2 seneye zaten çektikçe değişceksin sende farkına varcan. Sonra vücut geliştirmeye gidersin çok sağlam olabilirsin. Kesin planla başlama normal başla yapabildiğin kadar bu şekilde çok iyi olursun lisanlı güreşçiyim güven bana

0|2
    0|0
    • çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için :)

• yok kardeşim büyük ihtimal kütleme vb şeyler geliyo tahminim, buda kolların hamlaşmış olmasından olur, çalışmaya devam edersen geçecektir, zaten bu olay daha öncede olmuş 1 hafta sonra geçti demişsin çok problem yapma, yanlız şınav çekme şeklin önemli, omuzların şınav çekerken dışarı çıkmıcak kaplan gibi, buna dikkat et bide şınavda yükselirken nefes ver inerken nefes al bu şekilde yap hep. bir müddet yapabildiğin şekilde yap daha sonra düzgün şınav nasıl çekilir araştır google dan yazıyo zaten, daha düzgün yapmaya başlarsın. İyi çalışmalar

• onları biliyorum nasıl çekildigi arastırmıstım çok saol syardımların için

Kızlar Ne Diyor 1

• çok zayıfsın sen ya kaslarına yazık olur

0|0
    0|1
    • zayıflıkla alakası yok bunun zayıf insanlar daha çabuk vucüt yapabilirler yağ yakma dertleri yok çünkü sadece alma derdi var onun içinde yemek yemek yeter

Erkekler Ne Diyor 2

• plandan cok beslenme düzenine ihtiyacın var. Yani bir şekilde spor yaparsın ama bunun faydasını gormek icin beslenme ve uyku duzenini halletmen gerek.

0|0
    0|0
  • kas yap direk

0|0
    0|0
Yükleniyor...