Fitness konusunda yardımım gerek?

Merhaba arkadaşlar öncelikle soracağım sonuyu lütfen bu işten anlayan ve yapmakta olan arkadaşlar yanıtlasın. Arkadaşlar boyum 1.77 kilo 77. Düzgün ve programlı bir şekilde fitness yapmayı düşünüyorum. Fazla iri olmak gibi bir amacım yok sadece fit bir vücut yeterli diye düşünüyorum ki zaten ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Fakat gel gör ki biraz göğüs yağı ve göbeğim var. Cardio ağırlıklı mı gitmeliyim yoksa ağırlık odaklı mı ve eğer bu işe başlayacak olursam ne kadar bir süre içinde istediğim vücudu elde etmiş olurum? Şimdiden teşekkürler.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• kardiyoya önem ver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İstediğin vücudu elde etmen minimum 1 yıl sürer. O da yediğine içtiğine dikkat edersen. Bence kardioya gerek yok ama yapsan da olur. Kilo vermek için biraz fazla antrenman yap, haftada 4-5 gün, 1.5 - 2 saat gibi mesela.

0|1
    0|0
    • Geçen sene yaklaşık 93 kilo civarındaydım. Spor salonuna gidip 2-3 ayda zannedersem 20 kilo kadar verdim. Oda fitness ileydi zannedersem. Ama hoca hiçbirşeyden anlamıyor manyak bana cardio, kol, göğüs, bacak antrenmanlarını tek bir günde veriyordu ve salondan çıkmam 4 saatimi alıyordu :D 1-2 saat duyunca rahatladım.

• Çok fazla kilon yok ondan öyle yazdım. 10-15 kilo fazlan var. 1 senede rahat verirsin ama kas da yapman lazım, kilo verirken kas da kaybediyorsun.

• Antremanın basında kardiyo hemen sonrası ağırlık antremanı.

0|1
    0|0
  • kardiyo yap

0|0
    0|0
  • @igrencapacheciko sana yardımı olur.

0|0
    0|0
  • Direk agirliga gir kas kutleni arttirdikca metabolizman hizlanir ayrica duzgun beslenirsen istedigin forma ulasirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...