Hiç asla dediğiniz biriyle çıktınız mı ? Tükürdüğünü yalamak nasıl duygu ?

Hiç asla dediğiniz biriyle çıktınız mı ? Tükürdüğünü yalamak nasıl duygu ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç asla demedim ama başlangıçta "bana göre değil, onunla olmaz, olmamalı" gibi şeyler söylemiştim... Eeee hep haklı çıkıyorum kahretsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hayatta yapmam ben ınsana 1 kere sans verırım kaybeetı ıse sansını k bakmasın baska kapıya :) gecmıi mazi;)

0|0
    0|0
  • cık

0|0
    0|0
  • İlk önce asla denilmez, ilk önce asla denilecek özellikler tanınılır, sonra birlikte olunan kişilerde o özellikler bulununca dediğin olur *,*

0|0
    0|0
  • cok kotu bı durum helekı bunu bazılarıyla paylasmıssan eger onların gozunda cok kotu dusmussundur demek ama kader ıyı sey de olur kotu seyde bu yuzden hıc bır zaman onyargılı olmamak lazım

0|0
    0|0
  • ben hiç kimseyle çıkmadım

0|1
    0|0
  • lise 1'deyken travestiye benzettiğim hatun lise 3'te cok değişmişti ve... pöff =/

0|0
    0|0
  • Ben yaladım ve şimdi çok mutluyum 2 yıl oldu ve iyikide yalamısım diyorum :D

0|0
    0|0
  • Yaladim. Yuttum hemde ama iyiki yalamisim diyorum :)

0|0
    0|0
  • Yok cıkmadım

0|0
    0|0
  • Asla demedim kimseye, yanı oyle asla dıyecek sekılde aklıam getırmedım kımseyı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• harika bir duygu böyle miğdene doğru bir ağrı hissediyorsun beynin hep iki ileri bi rgeri oluyor. Anlatılmaz bişey en sonundada kafayı yiyorsun. Mutsuz oluyorsun.

0|0
    0|0
  • link :D:D

0|0
    0|0
  • Oldu devam bile ediyr bazı acılar vardır ki insana hiç beklemediği seyleri yaptırır belki de umut etmek . Olan yine sana olur tabi olmucacını bile bile zorlamak

0|0
    0|0
  • olmadi. Kararimda duran birisiyim. Ölsemde kararimi degistirmem.

0|0
    0|0
  • Asla kısa biriyle çıkmam demiştim ve çıktım. Şuan pişmanım keşke çıkmasaydım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...