Prandelli kabusunu üzerinizden atabildiniz mi?

daha yeni yeni atlatabildim tam bir faciaydı neyseki uzun sürmedi ama yinede çok sarstı bizi sanki nefessiz kaldıkta nefes almaya başladık gibi

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir kabusu geride bıraktık keşke biraz daha önceden gönderseydikte Avrupadan elenmeseydik.

1|1
    0|0
  • Dur dün bir bugun iki disi aslan :) ben hala atamadim ama zamanla aklima bile gelmicek ins guzel gunler bizi bekliyo.

0|0
    0|0
  • hamza hocanın gelişiyle yerli oyuncuların performansı tavan yapacaktır diye düşünüyorum... lanet olası prandelli oyun yönünden bizi bitirdi ya... erkenden gittiği iyi oldu avrupaya veda ettik bari ligde 1 puan farkla gitti de geç kalınmadan iyi oldu :D

0|0
    0|0
  • neticede yeni teknik adam Türk oyunculara yönelecek ki yönelmeli
    Brumayi takima katmasida önemli
    ama bir mactan bisi cikmaz
    sonrasina bakmak gerek

0|0
    0|0
  • pek birşey değişeceğini sanmıyorum yeni t. d ilk birkaç hafta biraz hareketlenir fakat sonra yine durulur kadro kaliteniz 4 büyüklerin arasında en kötüsü

0|3
    0|1
    • bu söylediklerine kendin bile inandın mı hakikaten

• :S yapma muslerayı çıkar ortada oyuncu göremiyorum hee bide sneijder var gerçekten kaliteli ve ligin üstünde bir oyuncu fakat tabi canı oynamak isterse onun dışında kadro kalitesi çok kötü

• Aynen çok iyi oldu PranDELLİ nin gitmesi bu arada soru için çok teşekkürler iyi olmuş :)

1|0
    0|0
  • bence prandelli değil ünal aysal bombasını düşünün siz. tüpçünün arkasından yıllardır toparlamaya çalışıyoruz yaptıklarını biz

0|0
    0|0
  • kabusu üzerinizden atamazsınız önümüzdeki sezonun parasını bile istemiş kabus gibi çöktü üzerinize biraz zor kalkar:))

0|1
    0|1
  • terim dışında kim gelirse gelsin galatasarayın kabusu bitmez

0|1
    0|0
  • Sonunda Renktas

0|0
    0|0
  • Siz 4+4 eğitim sistemine ayak uyduruyorsunuz kardeşim :))))))))

0|1
    0|1
  • O kim bak ne çabuk unuttum :D

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum

0|0
    0|0
  • başkanınız prandelliyi gönderir bizim başkanda ersun hocayı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• daha durun hamza hamzaoğlu kabusunuda yaşıyacaksınız :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...