Nişanlanacağım insanın beni aldattığını bugün öğrendim

sonunda buda oldu. nişanlanacağım insanın beni kaç defa aldattığını bugün öğrendimm... yazıklar olsünn onaa.. ben onu asla aldatmadım..beni çok sevdiğinii ve beni asla aldatmayacağını söylüyorduu beni nasıl kandırmıss..ya ben ona inandım güvendimm herşey bu kadarr basit mi yaaa...kendimi cookk kötüü hissediyorum...Ne tavsiye edersiniz?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendini iyi hisset iyi bu mubarek ayda allahin lutfu bu sana sen asagilik bir adamdan kurtuldun.

Allahim cok sukur sana de birde evlenseydin seyret faciayi rezaleti .

AHLAKSIZ olan her erkek/kadin aldatir bunu hic unutma.

Hicbir sekilde ama hicbir sekilde her erkek en zekisisi veya herkesi aptal zannedeni bile aldatma egilimini ahlaksizligi kelimelerinde davranislarinda mutlaka ama mutlaka gosterir gorebilen icin bir yerde konusuken agzindan kaciririr geriye dogru radarlarini ac mutlaka bulursun bir yalanini bir davranisini mutlaka yakalarsin.

saygilarimla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şu an bulunduğun duruma üzüleceğine şükredip sevinmelisin. "Ya bunları evlendikten sonra öğrenseydin ?" diye bir sor kendine.

0|1
    0|0
  • ya evlendikten sonra ögrenseydin boş ver kafana takma bu kadar.. zararın neresinden dönersen kardır..

0|1
    0|0
  • Yaa bütün kızlar görsün ahh çok yakışıklı beni hiç aldatmaz diye ölüp bittiğiniz serseri tiplerin ne yaptığını görün de aklınız başınıza gelsin

0|1
    0|0
    • zibidi bi tipi yokk öyle bi insanda deıldıı ooff yaaa ben neyeın derdındeyım sen neyın ...

• Kızım bu devirde erkeğini iyi seçeceksin.Güvenmeyeceksin.neler dönüyor neler ah bir bilsen

• Müslüm Gürses dinle açılırsın :)))))))

...

0|0
    0|1
  • bi futbolcuya sormuslar evlılık nedır dıye?

demişki; hep aynı kaleye gol atmak demiş.

0|0
    0|1
  • Sapanla geliyorum

0|0
    0|0
  • Bir daha nisanlan

0|0
    0|1
  • sen de misliimee yaparak onu aldat

0|0
    0|0
  • sana müstahak

0|0
    2|1
    • isim ver bana gizlenme

• herkes kendi yaptığını çeker, yani bunu haketmişsin. üzülmemek gerek

• hak ettıgımı düşünmüyorumm ayrıca böle ayrıntılı yazabilirdinn benımde sınırlerımı zıplatmazdın nese yorumun ıcın saoll

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende öyle hissediyorum . Ramazan olmasa gel içelim diycem. Erkeğe güvenmek kadar saçma bir hareket yok sende buna tanık oldun. İyiiki en baştan çıkmış ortaya.Senin adına sevindim.

1|0
    0|0
  • Hangimiz aldatılmadıkki ... Hayat işte ama göz yumarsan ilerde daha kötüleri de olur bi insan gercekten seviyorsa hiç birşeyden umrunda olmaz yani diğer kızlar falan :P Ama tabi emin olmadanda kimseyi yargılama acık acık nişanlını karsına al ve konus

0|0
    0|0
  • Nasıl ögrendın

0|0
    0|0
    • kardesımın arkadasları herseyı bılmeden tanımadan anlatmıslarr kardesımee ne haltlar karıstırdıgını

• inkaarr edecekk biliyorummm

• gercı onun agzından dınle daha ıyı

• üzülme güvenilir insan çok azdır, bulmak zor, senin başına gelen bir çok kişinin başına geliyor. hatta iyi olmuş evlenmeden anlamışsın ne halt olduğunu.

0|0
    0|0
  • üzülme seni kaybettiği için üzülmesi gereken o

0|0
    0|0
  • erkekler böyle kuzum güvenmiceksin öyle yapmaz demiceksin yapmaz dediklerin bile yapıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...