Ne olacak bu gs nin hali?

Arkadaslar bu sene Gs den 4. Yildizi beklerken oynanilan oyundan kimse memnun degil acaba bu hal Hamza Hamzaoglu duzeltebilir mi cunku gecenlerde face biri yazmis Gs ye basbakan gelse bile yine 3 4 yemeye devam eder sizin gorusunuz ne bu konu hakkinda?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Hali ne olacak diyolar ama nedense ustlerden dusmuyoruz cok ilginc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• galatasaraylılar bu sene tutturdu kötü halimizle böylesek kötü halimizle böylesek iyi olduğunuz halinizde bile sizi yendik siz neyden bahsediyorsunuz onlar kötü hallerindeyse biz iyi halimizdemiyiz iyi olsaydık lider olduk bıktım artık bu tür bahanelerden

0|0
    0|0
  • biz onları takmıyoruz 4. yıldızı takıyoruz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Şampiyon olamazlar

0|2
    0|1
  • Eskisehir macinda 4 atarak iyi bir baslangic yaptik ins devami gelicek şu an ligde kotu durumda degiliz en azindan her macinda bariz hatalar olan fb gibi hakemlerle gitmiyoruz ya da iki macinda bir hata olan bjk gibi hakemlerlede isimiz yok bole devam.

0|0
    0|1
    • Haklisin avrupaya veda etmezseydik daha iyi olurdu prandellinin farki bizi avrupadan etti

• Haklisin taraftar futbolcu kenetlenmesi lazim 2000 de uefa kupasini oyle aldik once taraftar inanmasi lazim

• Fenerbahçe'ye lehine yapılan hataları Fenerlilere söylersin şu anda onu konuşmayacağım şimdi. Buradaki Galatasaraylıların Beşiktaş hakem sayesinde burada demesi oynadığımız iyi futbolu gömemesi beni sinir ediyor. Konuşmaya da gelmiyorlar en iyi bildikleri şey engellemek :)

• Galatasaray a kötu diyen kuşlar biraz oturup düşünsünler acaba Galatasarayın kötüsü buysa iyisi nasıl olur diye

1|0
    0|0
  • Her yeni teknik direktör takıma bir hava katar, birkaç hafta düzeliyor gibi gözükür bu hava sayesinde. Galatasaray'ı birkaç hafta beklemek lazım düzelip düzelmediğini oynadığı futbol gösterecek. Bu zamana kadar duran toplar sayesinde bu kadar puan topladılar bu böyle gitmez.

0|0
    0|0
    • Evet orda iki haftada bir yazdim ztn arada kasp ediyolar arada hediye ediyolar buna bisey demitorum ama fenere hep lehine kararlar cikiyo 10 hatanin 8 tanesi lehine ondan sonra gs kotu.

• Feneri cok seviyorlar yapacak birsey yok

• Gelen geçenden 4 yediğimiz yalan değil tamam. Ama bize laf atan fener 1 puan gerimizde. En kötü yılımızı yaşıyoruz ama ilk 3 ten düşmüyoruz. Bence Hamza hoca işleri yoluna koyar. Hiç değilse o kadar çok yenilmez en azından beraberlikler alır. İlk üç devam böyle. Son haftalara kalacak şampiyon belirlenmesi.

0|0
    0|0
  • Ben Hamza Hamzaoğlu'nun bir değişim rüzgarı başlatıp işi tersine çevirebileceğine inanmıyorum. Şampiyonluğuda Beşiktaş göğüsler diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • Bu senr sampiyonuz kacari yok

0|0
    0|0
  • Hamzaoğlu ile biraz toparlanmış gibi gözükebilir ama eski haline geri döner. çünkü kadrosu iyi değil

0|0
    0|1
  • galatasaray bitmiş. bunlar iyi günleri hamza değil morinyo gelse kurtaramaz

0|0
    0|1
  • Kümeye cincon

0|2
    0|1
Yükleniyor...