İlgisiz tavırları beni deli ediyor

Dün akşam telefonda konuşuyorduk herşey güzeldi ama babası rahatsızanmış kapatmak zorunda kaldı. Bende tereddütlendim mesaj attım şimdilik iyi yattı bnde annemle konuşuyorum sen uyu hadi yazdı bn şuan uyumuyorum sana ii geceler yazdım sonra bna be li felan konuşmaya başladı tartıştık aradı konuşmadım . Bugünse çok farklı davanıyo çok ilgisiz bn ne dersem sen bilirsin diyo. Normalde böle yapmazdı çok ilgilenirdi benimle. Ve buggün bna 1.5 ay öncesi geçirdiğimiz bi günü hatırlatıp o gün bambaşkaydı sende bambaşkaydın dio ogün sakin ve huzurlu geçmişti ikimizde çok anlayışlıydık güneşin batışını seyretmiştik :( ne tavsiye edersiniz?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Güneşin batışını izlemeseydiniz bunlar başınıza gelmeyecekti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• karahtersiz ise değişir tabi muhtemeldir yani

1|0
    0|0
  • Aman sabahlar olmasın

1|0
    0|0
  • O derece bıkmıs senden :D

0|0
    1|0
  • Zaman tanımalısın ve önüne bakmalısın.. erkek acısından bitmiş bir ilişki görmekteyim

0|0
    0|0
    • Ciddi misin ?

• böyle gitmiyo istersen bitirelim artık ben çok yoruldum de bakalım ne diecek.. bu arada peki dersede hiç bekleme yaşamaya devam et

• Tmm bunları mesajda yazıyım çünkü kalbim kaldırmaz yanyanayken olumsuz bi durumu :/

• Ya o ya sen şuan 12 yaşındaki bir çocuğun psikolojisindesiniz...

0|0
    0|0
  • sana yol vermeye calısıyo bnce

0|0
    0|0
  • bence babasının rahatsızlığı seninle ilgili olabilir
    bir an da değişemez :(

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Belkide bnden sıkıldı :(

• evet herşey olabilir malesef umarım düzelir hayırlısı olsun

• ondan ayrılmak ıstedıgnı ona ılet.

0|0
    0|0
  • ona sevdıgını soyle ;)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ozur dileyeceksin,
    ne tripleri yaa ariyo konusmuyorsun
    zaten babasi hasta anlayis gostermeliydin,
    dunya bitek senin icin donmuyorki

1|0
    0|0
    • Sarınırım doğru sölüyorsun :/ Ama anlayışımı zaten gösterdim bn o gülüo eskilerden bahsedio bu normal mi :(

• hihimm ... bilmis oldum sayende :))

• :)

• böyle şeyleri kafana takmamaya çalş derim herşey düzelir

1|0
    0|0
  • Beklemek en iyisi biraz zaman ilşkiniz içinde iyi gelir aile oldu mu erkekler cok değişebiliyo .:P

1|0
    0|0
    • Haklısın ama bn hiç bkleyemem ki o kadar sabırsız biriyim bi anda olan olur biten biter die düşünüyorum.

• ortada bişey yokken sorun çıkarıyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • babasının rahatsızlığını bırakıp sennle mi ilgilenecekti peh peh peh

0|0
    0|0
    • Onla ilgisi yok daha öncede rahatsızlanmıştı babası ama böle davranmamıştı ters davranıyor. hem ilgilenmesini beklemiyorum ki ters davranmasın yeterli benim için.

• Yazık babası rahatsızlanmış ve sen hala onunla kavga ediyosun.Öyle bi durumda uyumasan bile tgüzel bi mesaj at ne diye kavga ediyosun.Değiştiğini söylemiş.Haklıda

0|0
    0|0
  • senin bilmediğin bişeyler olmuş olabilir yanında olduğunu söyle üstüne gitme o seni zaten arıcaktır

1|0
    0|0
    • Tmm çok saol canım bunu yapıcam :)

Yükleniyor...