Eski sevgiliden arkadaş olur mu?

Şimdi bazılarınız asla olmaz derken, bir kısmınız da neden olmasın diyordur. Hadi bakalım sizler neden olup olmayacağını yazın desek, herkes kendine göre başlar yazmaya ve sonuçta savunduğu fikri destekleyecek örnekler ile savının arkasında durur. Arzu edenler yazabilir, ben kendi örneklerimi ve hangi fikri savunuyorsam onu anlatacağım.

Sonuçta evet, arkadaş kalabilirler ama medeni bir şekilde arkadaşlıklarını bitirmişler ve insan olarak hala birbirlerine değer veriyorlarsa

0|0
95|86

En İyi Kız Görüşü

• eğer sevgilileriniz yoksa arkadaşcılık oynayarak konuşabilirsiniz. adınız arkadaş olur ki bu bence daha çekici yapar birbirinizi çünkü onu ne kadar sevdiğini dile getiremez söylediklerinden anlamlar üretmeye çalışırsınız. bu birazda ilişkide kaybolan heyecanı geri kazandırır.oysa bu iki arkadaşın hep sevgili olma ihtimalleri olacaktır. sadece bu arkadaşlık yaptıkları zamanı iyi değerlendirip duyguları tartıp biraz kafa dinlerler. birinden biri sevgili yapmaya kalkarsa bu arkadaşlık kesinlikle biter ya mutlu sonla ya da bir daha düzelemez bi kırgınlıkla...

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 94

• eğer her iki taraf da sonuna kadar dürüst ve saygılı davranmışsa olur, hem de mis gibi olur. en yakın arkadaşlarımdan biri eski sevgilim üstelik hiç de iç açıcı bir ilişki değildi bizimki. buna rağmen dost kalmayı başarabildiysek tek sırrı her şeye rağmen iyi niyetli davranmayı başarmamızdır.

1|1
    1|0
  • eski sevgiliden bi bok olmaz.

7|3
    0|0
  • arkadaş kalmak o ilişkiye bir kapı açık bırakmak demekdir. eğer kesinlikle geri dönüş olnumasın isteniyorsa tüm ilişki kesilmeli ama yok seviyor yada ben biraz geçip dolaşayım başka tatlara bakayım olmazsa sen cepde arkadaş olarak kal demekdir istemez yan cebe koy gibi bişey

3|0
    0|0
  • Bence olmaz ve olmamalı :).Geçmiş geçmişte bırakılmalı ve daima ufuklara bakmalı.O defterler ebediyen kapanmalı.

0|0
    0|0
  • arkadaş kadar yakın ve anlayışlı birisi olsaydı eski olarak kalmazdı zaten. Ayrıca yaşanmışlıklar var ortada akıla illaki gelir unutacağın varsada unutamazsın. Düşünsene eski gibi var ama eskisi gibi değil elini tutamazsın bile canın yanar vsvs..

1|2
    0|0
    • "arkadaş kadar yakın ve anlayışlı birisi olsaydı eski olarak kalmazdı zaten"

+1, ne diyim daha ben ne diyim?

• öhm öhmm.. çiçeklerimi gönder hemen :D

• eski sevgiliden dost eski kaşardan tost olmaz arkadaş

0|2
    0|0
  • evet olur. eski sevgilimle,eski iki sevgili değil iki arkadaş gibiyiz onca yıl geçmesine rağmen.

0|0
    0|0
  • Sen olunabilir umuduyla gorüşmeye çalışırsın ama bir müddet sonra olmayacağını anlarsın .
    Ne demişler ayıdan post eski sevgiliden dost olmaz ...

0|0
    0|0
  • eski sevgilimle görüştüm hatta rada bana selam verir konusuruz hata facede bile ekli özleimizde konustuklarımızı artık arkadas seviyesindede konusuyoruz.. mesela o hayatında hiç bir kızı istemediğini kızları red ettiğini sölesede benim içimde garip bi duygu oluşsada biten ayrılıgın içinde sevgim olsada arkadas kalmamın tek nedeni vardır. onu hala seviyor olmam !

1|1
    0|0
  • Ben olamam, olabilenleri de anlayamam. Çünkü o yalan bi kere, aşık olup farklı anlamda seveceksin, sonra vazgeçtim diğer arkadaşlarım gibi seviyorum artık diyeceksin. Geçelim..

2|1
    0|0
  • Ben inanmıyorum arkadas olunmaz. Uzun veya kısa bir sürede olsa karsındakı insanla hayatının her anını neredeyse paylasıyorsun cünkü, ona deger veriyorsun ona asık oluyorsun. Peki ya sonra o baskasıyla cıkıp senın yerini baskası doldurdugunda buna gönlün razı gelicek mi?

1|1
    0|0
  • eski sevgilimle hala görüşüorum sorun şu ki arkadas kalınamaz ama muhakak iki taraftan biri halen seviodur ki buna göz yumuyodur

1|2
    0|0
  • olmaz zira kuyruk acıları vardır ve devamlı birbirlerine zarar verecek davranışlara yol açarlar. en iyi niyetlisi bile yeni ilişkiler yaşamana engel olacaktır. bırak ardında yeni günlere bak, mazi mazide kalmalıdır zaten birbirine iyi gelmiş olsanız ayrılmamış olurdunuz.

1|0
    0|0
  • Eskı sevgılıyle arkdas kalmak nasıl bır mantıkdır..zamanında sevmedınmı onu gozlerıne bakarken ıcın tıtremedımı ona sarılıp hasret gıdermedınmı,arkdas kalıpda o anıları nası sılmıs gbı yapıcaksın..sevıpde ayrıldıysan arkdas kalınmaz veya ıkı taraftan bırının hıslerı hala devam edıyorsa yıne kalınmaz,ancak artık ıkı tarafta duygusal hıcbıse hıssemıyorsa bı ıhtımal ama bence sacmalık.

0|0
    0|0
  • pek sanmam

0|0
    0|0
  • eski sevgiliden dost eski kaşardan tost olmaz arkadaş

0|0
    0|0
  • oldu...
    4 yıl falan oluyo galiba ayrılalı, o günden beri çok iyi arkadaşız...

0|0
    0|0
  • bence olunamaz. Hele ilişkinizde birbirinize bağlıysanız. O seni yada sen onu gördüğünde aklınıza eskiler gelicek onu erkek arkadaşıyla görmeye dayanamayabilirsin yada o seni. Kızlar çekemez pek böyle şeyleri yeni sevgilisi benden güzel falan kıskançlığa girebilir olan yeni ilişkine olur

0|0
    0|0
  • ayıdan post eski sevgliden dost olmaz die boşuna dememş herhalde byüklermz

0|0
    0|0
  • Ayıdan Post Eski sevgiliden Dost olmaz.Tabiri caizse.:)

1|0
    0|0
  • eğer erkek eski günlerin hatırına diye yanaşmaya kalkmazsa olabilir. ama erkek milletine güven olmayacağından yok dostum zor dostum...

0|1
    1|1
  • ahaha ne güzel tavsan gibi sevisiyorduk dimi kanka diceksiniz? yapmayın allah askına

1|2
    0|0
  • Eski sevgiliden hiç bir halt olmaz.

2|0
    0|0
  • olmaz diye düşünüyorum.yaşanmışlıklar var eski sevgiliyse onunla birlikte eski olup gitsin göz önünde olunca unutulmaz bence

0|0
    0|0
  • Aşk tamamen bittiyse olur aslında hem de çok güzel olur.. çnkü aşk bittiginde çiftler ayrldıklarında insan sevgilisini değil de hayat arkadasını özlüyo...

0|1
    0|0
  • Olmasın gerenk yok

0|0
    0|0
  • Adı eski sevgilidir , eskide kalmalıdır . her gün yeni bir sayfa açılmamalıdır önüne , hak etmediği halde dost deyipte deger biçilmemelidir.

Olmaz olamaz link

0|0
    0|0
  • arkadaş kalanlar var ama ben kalmadım sadece birtanesi facemde ekli yolda gördm mü merhaba merhaba o kadar yani.

0|0
    0|0
  • Olmaz. Olanlarsa arkadaşlarmış gibi davranırlar sadece. Ama içten içe eskiyi hatırlarlar sonuçta bi geçmiş ve yaşanmışlıklar var o kişiyle..

0|1
    0|0
  • Ne arkadaşı ya?
    Lağımda boğulsun. Mümkünse, sifonu ben çekeyim..

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    64

Erkekler Ne Diyor 86

• ilişkiye göre değişir. 1 haftalık,1 aylık, 3 aylık, aylık, 1 senelik ilişki var. ayrıca bin çeşit duygu değişimine uğruyor insanlar. bunların sonucunda bazı ilişkilerden sonra kendi özelinde harika dostluklar doğabilir (çok iyi dost olduk). veya asla ama asla olunamayacak bir ilişki çeşidi yaşanmıştır, kişilik olarak dost olmaya uygun görmezsiniz vs vs. asla olunmaz. yani elbette mümkündür, asla diyenler sanırım az ama öz ilişki yaşamayı benimseyen kişiler ve duygusallıkları çok fazla. zaten 18-22 arası bi yığılma farkettim.

1|0
    0|0
  • Bu durum Eski Sevgili olarak bahsedilen kişiyle arada geçen ilişkiye dayalı . Bir ayrılık sürecine ve yaşanılanlara . Kişi aşık değildir , fakat seviyordur . Bir süre sonra birbirlerine zarar verdiklerini düşünürler ve ayrılıkla sonlanabilir ilişkileri . Fakat , hayatlarında görüşebilirler .

Bu durum karşılıklı " Medeniyete , Saygı ve Olgunluğa " dayanıyor .

Önce Aşığım diyipte , ardından aşık olduğun kadına ağıza alınmayacak yakıştırmalar yapabilen insanlarda var illaki . Bu insanlar ayrıldıktan sonra Arkadaş Olabilirler mi ? Tabi ki hayır .

0|0
    0|0
  • Bugün ihtiyacım, yarın bacım olur mu hiç?

1|0
    0|0
  • olmaz kardeşim olmaaaz. arkadaş kalalım diyen taraf art niyetlidir. amacı karşısındakini cebinde tutmaktır. tamamen irtibatı koparmaz o arada gider onunla bununla sürter yüz bulamadığı zaman da bizim kerize döner. onun ilgisiyle egosunu tatmin eder olan yine bizimkine olur

1|1
    0|0
  • link bu açıklıyo ..

0|0
    0|0
  • eski sevgiliden arkadaş olma olayı bak şuna benzer hani çok sevdiğin bi dondurmayı yersin yarısını dondurucuya koyarsın ve unurtursun ve dondurucunun derinliklerinde kaybolur gider ve bir süre sonra dondurucuyu temizlemek için bi bakarsın o ordadır aşırı derecede donmuşdur taşlamış olduğu için yiyemezsin çözülmesini beklersin tezgahın üstüne koyarsın salona geçersin tvye dalarsın ve sonra bir gelirsin ERİMİŞ GİTMİŞ artık o dondurma değil renkli bir sudan ibarettir

0|0
    0|0
  • Hiç bi zaman sevdiğinden veya daha önce sevdiğin kişiden arkadaş olmaz bana göre.Her daim yaptığı hareketten umut güdersin veya kılına gider çünkü

0|0
    0|0
  • Ayrılmış iki insanın arkadaş kalmasının mantığı nedir? Sevgililik durumunu hafif dozda flört seviyesine indirmekten başka bir şey değil. Kimse kendini kandırmasın.

2|1
    0|0
  • Olmaz. Bi sürü arkadaş var. Eski sevgiliden arkadaş olmaya kalkıyorsan demek ki hala bişiler var kapıyı kapatmıyorsun demektir.

1|0
    0|0
  • Bu soru bana şaka gibi geliyor.

Kız kaşar erkek erkek kaşarı ise evet neden olmasın kalınır. Fuck buddy olarak devam edilir.

Aklı başında bir erkek ve kadının arkadaş kalabileceğine inanmıyorum medeni ol demeyin medeniyetin tavan yaptığı ülkelerde okudum,yaşadım ben :)

0|0
    0|0
  • Ne demiş o yılan ? ''Sende bu evlat acısı bende bu kuyruk acısı bızden dost olmaz artık demiş'' Olmaz!

2|0
    0|0
  • olmasına oluyorda bazen oluyor anıların ın benzerlerını yasıyosun yanındada o olunca fazla hoş olmuyor

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiyse arkadaş kalamaz, gerçek seven duygularını okadar kontrol edemez ama içten içe yer kendini seni başkasıyla gördükçe o ayrı

1|0
    0|0
  • Dost edinmeyi beceremeyenler, antisosyal insanlar vb hayatlarına 40 yılda bir soktukları insanları çıakrtmayı kabul edemeyeckeleri gibi dost kalmayı tercih ederler zira çok yalnızlardır.

0|1
    0|0
  • Arkadaş kalabilmek için tamamen bir şeylerin bitmiş olması lazim her iki tarafta da. Ama bu çok zor. Hele de taraflardan biri başka birini bulursa diğeri çok acı çeker. Bu durumda arkadaş kalmak değil de ara vermek düşünülebilir.

0|0
    0|0
  • eski sevgiliden kastın tarafların biri seviyorsa hala içinde kıyıda köşede bişeyler varsa o iş arkadaşlıktan olmaktan çok ızdıraba döner.Ama sevgi yoksa öylesine seviyoruz zannedip çıkanlar ki(%90 çıkanlar bu kafada) onlar arkadaşta olur tekrar sevgilide.

0|0
    0|0
  • kısa ve net : Olmaz...

0|0
    0|0
  • hayır olmaz...

0|0
    0|0
  • İlk başından arkadaş kalınırdı o zaman - demekki arkadaş niteliklerine sahip değilsiniz -bence olmaz

0|0
    0|0
  • hata olur

0|0
    0|0
  • Erkeksin erkek biraz gururlu ol eski sevgiliden hiç arkadaş olur mu seviştigin öpüştüğün kızla sadece selamlaşmayı kaldırabilicekmisin ben sahsen hıc ama hıc sevmem arkadaştan sevgili olur ama sevgiliden arkadaş olmaz.

1|0
    0|0
  • zordur, erdem ister.

0|1
    0|0
  • olur da , tam olmaz. eşek s.kinden gramofon iğnesi yapmak gibi işi olur

0|0
    0|0
  • o l m a z ...

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmaz. Aşk tamamen bitmez. Yeniden alevlenebilir. Ayrıca kim daha dün aşkım,hayatım,bitanem dediği birine bugün arkadaş gözüyle bakabilir? Medeni şekilde ayrılmış olsalarda iki tarafta arkadaş olmayı kendilerine yediremezler,

0|0
    0|0
  • Olmadı :D

0|0
    0|0
  • elbette olmaz... Ted ve Robin gibi... Eski sevgiliden arkadas, hatalar silsilesi...

0|0
    0|0
  • OLUR ama saçma sapan bir arkadaşlık. arkadaşlıktan fazla, aşktan az bir his oluyor...

1|0
    0|0
  • olmazzzzzzzzzzz... tek cevap...

0|0
    0|0
  • OLABİLİR

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56
Yükleniyor...