Sınırden çıldırmak mı, görmemezlikten gelmek mi?

Erkek arkadaşımın ablası benden sadece 1 yaş büyük ama kenedeni 10 yaş büyükmüş gibi hissediyor . Tartıştık ve bana araba da giderken bağırdı hemde haksız yere , ben sustum hiç ama hiç sesimi çıkarmadım. Sevgilim bana hak verdi ablasıyla konuştu. Aritk kızla irtibatımızı kopardık. Ama o bağırdığında sustum ya içim içimi yiyor sınırden arayıp bağırsam geliyor aklıma geldikçe. O gün sırf sevgilim, kız arkadaşım napmış ayıp etmiş demesin diye sustum ama şimdide sınırden kendimi paralıyorum. Siz olsanız napardınız?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyu unut diyebilirim sana sadece unut.

Bazen insan bazen bos bulunur o gunune denk geldi kabul et, bunu unut diyorum bilincaltina atip intikam atesi yak demiyorum ebediyen unut.

Firsatini kollayip baska bir yerde baksa bir mekanda bunun rovansini almaya calisma ,intikam

mantik sistemini felc eder bu nedenle dogru kararlar ve konusmalar yapamayabilirsin yuzde yuz hakli oldugun bir konuda haksiz cikarsinda onun icin.

Ben sana baska uc onemli konudan bahsetmek istiyorum

Birincisi ciftler birbirlerini ucuncu kisilere karsi olesiye savunmalidirlar evet olesiye bu bir.

Ikincisi erkek arkadasin bir tartismada hatali ve hatali bir fikri savunuyor asla zinhar onu arkadan vurma sen notr kal tartismada hep yaparlar bakalim senin kiz arkadasin bu konuda ne dusunuyor derler sen notr kal ,fikrim yok dersin olmasina ragmen ve sira sana bas basa kaldiginiz zaman gelecektir orada istegini soyleyebilirsin. buda iki .

Erkek arkadasini ucuncu kisiler yaninda asla ve asla elestirme hep basa bas kaldiginiz zamani tercih et.

Senin dikkat etmen gereken bu unsurlarin aynisi da ondan istemelisin ki Iliskiniz bir anlayis icinde surekli ve dengeli gitsin.

saygilarimla

0|0
    0|0
    • Unutmayı denicem. Zaten kızla irtibatımızı tamamen kesytik sanırım bu unutmam icin bir iyi durum. Cok tesekkür ederim tavsiyeler icin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğru olanını yapmışsın bence.Eğer sende cevap verseydin kavga dahi çıkabilirdi.Bu durumda erkek arkadasını üzerdi.

0|0
    0|0
  • ikinizde gençsiniz, cahilsiniz, gençlikte olur böyle şeyler...Boşver, Sen susarak kendini kişiliğini göstermişsin, şimdi arayıp bağırmak sadece seviyeni azaltır ve eline hiç bişey geçmez...

0|0
    0|0
    • Umarım dedigin gibidir. Büyüynce hata der geceriz de aramız düzelir.

• Merak etme, düzelir düzelir...Daha genç ve hata yaptığının farkında değil...Bak, eğer sen şuan kendini tutmasan, sende bi hata yapıcaksın...Ha düzelmezde soğukluk olursa, pek fazla görüşmezsiniz olur biter...Sonuçta onunla değil, kardeşiyle evleniceksin...

• umarım dediklerin dogru cıkar..

• Boşver.İyi yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Ben olsam haddini bildiririm kimse bana suçsuz yere bağırıp çağıramaz

0|0
    0|0
  • gormemezlıkten gel bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Maşallah gerçekten cok doğru hareket etmisin. Acikcazi ben senin gibi büyüklük yaparmiydim bilemiyorum. Takma sen kesin doğrusunu yapmışın. Hak ettigi cevabı veremedim diye üzülme cünkü sevgilin seni hakli görmüş ve görüsmeme kararı alarak o anlar hatasını sanırım.

0|0
    0|0
  • dogrusunu yapmissin

neden seviyeni dusuresinki

ki

erkek arkadasinda seni hakli bulmus

onemli olanda bu olmali

0|0
    0|0
    • Bagırıp cagırınca ortam daha cok gerilirdi ve sevgilim cok üzülürdü. Sadece bu yüzden susmak zorundaydım. Büyüklerime inanılmaz derecede saygı gösterırım ama ona benden kenedeni 10 yas büyük sandıgı icin degil sırf sevgilim üzülmesin diye sustum. Umarım dogru yapmısımdır

• bencede sakinles baska,soyle dusun

sen sinirlenince ona hic bise olmuo olan sana oluyor

bosver takma bile baska seylerle ilgilen,kafan dagilsin

• Aynen öyle bu olayı unutup sakinlesmek en mantıklısı olucaktır dogru sölüyorsun.

Yükleniyor...