Aklında eski sevgilisi mi var? Eski sevgilisinin yanında olmak istiyor

erkek arkadaşımın eski sevgilisi geçenlerde bir gece kulubundeymiş ve sevgilimn eski kız arkadaşının ne yapıtığını nerde olduğunu nerede kaldığını ortak arkadaşlarından birine sorarken yakaladım ve yanına gitmek istiyormuş onunla vakit geçirmek istiyor bu beni deli ediyor. sizce kızın yanına gitmek onla vakit geçirmek istemesi doğru mu aklı hala eski sevgilisinde olabilir mi? bir erkek bunu neden yapsın üstelik kızın haberi yok ona baskın yapacakmış:((( bunu öğrenince delirdim ama öğrendiğimi bilmiyor ona soğuk davranıyorum aramız llimoni haksızlık mı ediyorum ona yoksa aklında eski sevgilisi mi var?:(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin sana boynuzu takmak için hazırlanıyor bence vakit kaybetme. aklı ve fikri başkasında olan bir erkekle bence devam bile etme bugün eski sevgilisi peşinde olur yarin sıra arkadaşı ile basarsın durum daha kötü olmadan o limandan uzaklaş ve yeni sahillere yelken aç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaten seninle hiç sevgili olmadığını anlamış olman gerekiyordu, seni yara bandı olarak kullanıyor ama sanırım iyi saramamışsın yarasını ki, bak kanamaya başlamış yine...

0|0
    0|0
    • yani iyi gibiydik çok eğleniyorduk ama birden onun yanında olmak istemiş arkadaşı öyle söylüyor acaba bir anlık bişiy midir yoksa kalbi onda olabilir mi?i

• yani anlık değil unutamamış değil mi hatta seviyor dahi olabilir:( erkek gözüyle siz daha iyi anlarsınız

• Canım benim, hayatına girdikten sonra kaybetmeye üzüleceğin çok daha değerli insanlar olacak gelecekte... Bu adam seni sadece kullanıyor, bir an önce ilişkini bitir ve yeni aşklara yelken aç... Senin için en mantıklısı bu olacaktır...

• bişey soracaktır

0|0
    0|0
  • Aklı hala onda.

0|0
    0|0
  • düşündüğüne göre aklında olmalı hala :( yazık olmuş eğer ondan ümitlendiysen

0|0
    0|0
  • Hala Ayrılmadınmı ?

0|0
    0|1
  • belli etme edeceksende resti cek :) defol ona arama sorma beni bidaha diye falan

0|0
    0|0
  • bırak onu yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haksızlık etmiyorsun tabiki şu an onun ne dusungunu bılemezsın ama onunda bole bırsey ıstemesının acıkcası olumlu bır dusunce olcagını zanetmıyorum ... neden bole bır sey ıstesınkı ? eger eskı sevgılısıye eskı de kalır yanı onu orda gorse bıle benı ılgılendırmez dıyıp cekıp gıtmesı gerekırdı ?! herhalde cıkıp bende bırıyle beraber senı unutum dıyecek halı yok bunu ıstemıyodur oyle deıl mı? ama bırde su yonden bakmak lazım herzaman erkeklerı suclamamak gerek senden kaynaklanan bır durum soz konusu olabılırmı onun eskı kız arkadasına yonelmesı ıcın ... yada bunu sana soleyen ınsandan emınmısın dogru soyledıgıne bence bunu gıdıp erkek arkadasınla beraber oturup konusmalısın...en guzel yanıtı ozaman alabılırsın belkı de o ole bısey yaptıgından habersızdır yanı aslında oyle bırsey yoktur ? yada bır acıklaması vardır...

0|0
    0|0
    • yok hayır bana söyleyen kişiden eminim yalan söylemez benim yanımdayken bile eski sevgilisini görünce utanmadan dikip gözlerini kızı izliyor onu seviyorum katlanıyorum ama o da onu mu seviyor belki geçer zamanla diyorum ama artık yanında da olmak istemiş üstelik 2 ay oldu onlar ayrılalı :((

• yanı bunu uzatma bence artık konus dekı eger aklında hala bu ınsan varsa ben daha fazla snnle zaman kayybedemem de cek gıt ben senı sevıorum evet ama bu duruma katlanamıyorum ben senın yanında tasıdıgın bır esya degılım de ne demek ya dıkıp gozlerıne ona bakıcak yok artık sende hala onunlamısın tamam sevıosun anlıyorum ama bu sadece senın acı cekmenı saglıyacak

• evet çekmiyor gözlerini kızdan ama kızın suçu yok ona bakmıyor bile hatta farkında değil benmkinin ama sevgilim öyle değil sürekli gözü üstünde içine düşecek resmen:((

• sen bunu öğrendın ve hala devam mı edıyorsun ben olsam tekmeyı basarım

0|0
    0|0
    • kabul edemiyorum onu tekrar döndüremez miyim bu kızı nasıl aklından çıkarabilirim?

• yani eski sevgilisini mii seviyor hala ?

• evet hala onu sevıyor

• dogru ediyorsun evet olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...