Olcan Adın yerine Sinan gümüş'ü oynatsak daha iyi olmaz mı. ?

Adam çok yetenekli ve bence eğer doğru bir hocanın elinde işlenirse harikalar yaratabilir.

bir kanatta Bruma bir kanatta sinan olsa daha iyi olmaz mı. ?

A2 takımında resmen show yapıyor adam ama hala olcan adın'ı oynatıyoruz. Adam doğru düzgün koşamıyor bile.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Sinanin abisiyle konusmustum cok istekli ve basaracagina cok inancli kendine guvenli biri sinan. Direkt a da oynamali bence de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olcan adını sevmiyorum zaten iyi olur

0|0
    0|0
  • burak ylmazın yerine oynasın renktaş

0|0
    0|1
    • Burak yerine degilde olcan yerine oynasın renktas burak kotu falan ama adam en cok atan takimin

• Dediklerine kesinlikle katılıyorum. Ben ondan daha iyi koşarim hatta.

Anliyorsun bu işlerden bendiss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla ben Burak Yılmaz gibi daha top kontrol edemeyen bir adamın nasıl Galatasaray ın 1. forveti olduğunu anlamadıysam Olcanında hala nasil oynadığını anlamıyorum. Galatasaray forması bu kadar ucuz olmamalı Sinan oynasın bu sene kiraladığımız Berk İsmail oynasın kaybedeceksek bu oyuncularla kaybedelim

0|0
    1|0
    • Berk İsmail'i hiç beğenmiyorum ben açıkcası.
      Kasımpaşa maçında milli felaketti.
      Olcan çok kötü

• Kasimpaşa maçında herkes felaketti. Olcan iyi bir oyuncu Trabzonsporda iyi oyununun yani sıra skorada katkı yapan bir oyuncuydu fakat bizde son derece kötü ama Olcan kadar kotu olan Hamit ve Burakta var

• Burak bunlarin yaninda harika kaliyor hamit yerine bruma olcan yerine sinan oynasa faha iyi oluruz ileride burak gobekte emre selcuk ve melo en azından emre ve melo adam eksilte biliyor

• Emre colakta var kanat icin oda iyi olcanin yerine emre oynamasi daha iyi olcan ise duzenli forma giyemediginden form tutamadi. Sinan yavas yavas oynamaya baslayabilir yetenekli bir oyuncu.

0|0
    0|0
    • Kardeşim olcandaki göbek bende yok.
      Olcan adın trabzon maçından sonra benm için bitti. Sinanı koy yeminle daha çok gol atar ve Emre çolak çok iyi bir oyuncu.
      Belki oynadığı maçlarda pek verim gösteremiyor ama çok yetenekli.

• Emre solda dediğin gibi çok verimli olabilir.
      Ben onu halısahadan biliyorum ne kadar yetenekli oldugunu :D inşallah takıma kazandırırlar

• İns kardesim :)

• olcan geldiğinden beri ritmini bulamadı doğru diyosun... sinan gümüş forvette oynayabiliyor bence de bir şans verilmeli artık çocuğa ki hamza hoca verecektir o şansı sinan a...

0|0
    0|0
  • olcanın 18 kişilik kadroda bile yeri yok. iyi olsa satmazdık zaten

0|1
    0|1
Yükleniyor...