Gittiğim salonda spor aletleri cok ama havuz yok, diğer salonda da havuz var ama spor aletleri az? birine spora gitsem birine havuza gitsem sacma mı?

benim fiziğim cok düzgündür vucudum cok hatlıdır sporsuz yasayamam. şu an bir salona üyeyim 8 ay oldu cok iyi bir salon buraların en iyisi yani hersey var fitness pilates hepsini yapıyorum. ama havuz yok tek eksik bu. bende havuzu cok seviyorum yüzmeyi. hemen karşısında baska bir yer var orda da spor aletleri az var yeterli değil yani squat falan yok mesela ama ordada havuz var. ben şimdi bir yerde spora gitsem bir yerde havuza gitsem sacma mı olur?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Az çok spor yapıyorsun biliyor olabilirsin. Ama ben sporla ilgilenen biri olarak şunu söyleyeyim. Havuz , yürüyüş gibi kilo verme ve form tutmada yararlıdır. Kasları belli ölçülerde geliştirir. Diğer aletlerde kaslarini gelistirisin. Erkek olarak ben havuz + vücut geliştirmeye gidiyordum. tek havuz erkeğe yetmiyo. ama bir bayana hafif aletlerle havuz çok iyi olur. kas bayana yakismaz zaten. Tavsiyem havuz kesinlikle. erkek olsan 2 si derdim..

0|0
    0|0
    • görünürde kas yok zaten asla da olmasın kadınlıktan cok uzak. * vucudum cok sert ve sıkıdır cok kıvrımlıdır. bunu kaybetmek istemem asla. dediğin mantıklı geldi tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Saçma.

0|0
    0|0
    • hadi ya millete de tuhaf gelir dimi :D

• Sacma olur bence :)

0|0
    0|0
  • ben olsam yüzmeyi seçerdim, ötekinin vereceği faydayı almasam da olur maksat spor ve iyi hissetmek benim için.

0|0
    0|0
  • Saçma olur yüzme olana git.

0|0
    0|0
  • ikisine de git belki ilerde vücutçu kadın olursun..:D kaslı, kocaman pazıları olan baçakları kalın ve kaslı göğüs sıfır..:D

0|0
    0|0
    • görünürde hiç kas yok. ama vucudum cok fazla kıvrımlı belimle kalcam arasında 29 cm var. vucudumm sıkı. yumusak mı olsaydı ya da tahta gibi popom mu olsaydı=

• ayarı bul işte...:D

• Sacma olur sen en iyisi havuz olmayan yere git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• havuzluya git

0|0
    0|0
Yükleniyor...