Bir kızın gönlünü nasıl alırsın

Kavga ettiğin bir kıza nasıl yaklaşmalı ve nasıl gönlü alınmalı ?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• kızların gönlünü almak çok kolaydır hele seni seviyorsa bir iki güzel sözüne hemen yelkenleri suya indirir.Hem cinslerimi hiç anlamıyorum eninde sonunda yelkenleri suya indiriyor ve erkeğin istediğini yapıyorlar bir de çok akıllı zannediyorlar ya kendilerini.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• ne sekilde kırdıysan onun tam tersiyle

0|0
    0|1
  • müzik kutusu al hem romantik hem nostaljik, hayır diyemez ardından güzel bir üslupla özür diledn mi tamamdır...

0|0
    0|0
  • O kızı sen iyi tanıyorsun , Kimi biraz zaman geçmesini bekler kimi hemen gönlünün alınmasını ister. Özür dile en basiti

0|0
    0|0
  • cicek herseye ilactir yegen

0|0
    0|0
  • hediye al

0|0
    0|0
  • samimi şekilde gidip özür dileyebilirsin...hala sinirliyse alttan al ki yeniden tartısma çıkmasın...özür dilerken küçük bir hediye de olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hiç beceremediğim şeyler :/

0|0
    0|0
  • Şiir Şiir Şiir...Ama kendi yazdığın...Sallamasyon olmasın...Özellikle geçmişteki güzel anıların yer aldığı...

0|0
    0|0
  • Abi kizin gonlunu cok kirdim ne yapmaliyim kiz fbeni seviyo bende onu bu kiz en kucuk seye aliniyo

0|0
    0|0
  • hiişşşştt düşündüm de töre ye gelsende iki çift laf etsek he

0|0
    0|0
  • hediye alırım ve sana kafa attığım için özür dilerim derim affet beni.burnun çok acıyo mu?

0|0
    0|0
  • neyin oldğuna bağlı ama git yanına özür dile üzgün olduğunu göster ve gözlerine üzgün bak

0|0
    0|0
  • ona elbise al

0|0
    0|0
  • alması zordur kırması kolay

0|0
    0|0
  • özür dile

0|0
    0|0
Yükleniyor...