Bayanların çocuğunun olmamasının nedenleri nelerdir

Regl olmaz gibi mesela. Bu konuyu merak ediyorum. Gençken çocuğunun olmayacağı belli midir

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belli değildir. Adet gören her kadın herhangi bir sağlık problemi yoksa hamile kalır. Mens. döneminde hamile kalma ihtimali %5 'e kadar düşer ama imkansız da değildir. Hastanede çalıştığım için gördüğüm vakkalara dayanarak söylüyorum ki; bizim milletimizde çok fazla kanser ve kist görülüyor. Bu sebepten hamile kalamayan kişilerin mutlaka kontrolden geçmelerinde fayda var. Bknz. Çikolata Kisti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• taşlara çıplak yakla basma birde oturma

0|0
    0|0
  • Erkeklerdede Çok Çok Nadirde Olsa Kısırlık Olur Ama,Kısr Olan Bir Erkek'ten Sperm Gelir,Öle Bişi Olsa Kız Genç Oldugunda Tedaviye Başlar...

0|0
    0|1
  • erkekten de kaynaklanıyor olabıllir

0|0
    0|0
    • Olabilir. Bayanı sordum ben dimi

• dusuk yaptıktan sonra cok zor oluyor bı de yumurtalıga zarar verecek ılac falan kullanıyorsa olmayabılır

• Hmm peki

• Gidip her yil simir testimidir nedir onu yaptirmali. kist varmi baktirmali.

adami iyi beslemeli:)

0|0
    0|0
  • kısır ıse cocugu olmaz tabı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yumurtlama bozukluğu, rahim içi yapışıklıklar, endometriozis, tüplerin tıkalı olması, kadının yaşı, bağışıklık sistemiyle ilgili nedenler gibi bir çok faktör vardır..

0|0
    0|0
  • yumurtalık kıstıde buyuk bı etken

0|0
    0|0
  • yumurtlama sayısı kalitesi

0|0
    0|0
    • Regl goren herkesin cocugu olur mu

• birçok nedeni var tüplerin tıkalı olması,kadın erkek arasındaki uyuşmazlık,hormon bozuklukları,düzensiz cinsel ilişki çok nedeni var

• Allah koru yarabbii

Yükleniyor...