Erkeklerle nasıl kavga edilir?

Erkeklerle kavga etmek zorunda kaldik diyelim. Nerelerine saldiralim ki hem ölmesinler hem etkisiz hale gelsinler :D testisleri disinda taktik istiyorum yeah

0|0
816

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Eğer bir eğitim almadıysan çok değişik şeyler olmadığı sürece erkeğe zarar vermen ya da sana karşılık verdiğini varsayarsak erkekten daha çok zarar vermen imkansıza yakın :)

0|0
    0|0
  • Karnına vur ve mümkünse burnuna

1|0
    0|0
  • Orasını bilemeyeceğim de eğer sağlam bir yumruk yersen kendini 3 ay toplayamayabilirsin. Dikkat et.

0|0
    0|0
  • Şah damar etrafını iyi kavrarsan sen birakana kadar etkisiz halde kalır ama çok sikarsan da ciddi birseyler olabilir

0|0
    0|0
  • zor siyah kuşağın veya boksörsen belki çenesine sağlam bir yumruk indirerek bişeyler yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • sende göğüslerine dikkat et şayet bana bir kız bu haraketi yapsa parçalardım o gögüslerini hem ziyaret hem ticaret

0|0
    0|0
  • Once bir kıza el kaldirmayacak erkek bulacaksin gerisi kolay :)

0|0
    0|0
  • Testislerine 1 seferde vuramazsan ACIBADEM vs gibi yerlere götürmesini rica et sonra dövsün seni.

0|0
    0|0
  • O bölge dışında hiçbir yer etki etmez boşuna uğraşma :) adam lazımsa mesaj at gelirim :)

0|0
    0|0
  • Karın boşluğuna vur nefesi kesilsin :F

0|0
    0|0
  • Tek vurus hakkin var.. Mala vurdun vurdun.. Neyse sonrasi gozumde canlandida bosver :D

0|0
    0|0
  • taktik vermeyin beyler

0|0
    0|0
  • Karın boşluğu :D

0|0
    0|0
  • valla onu bunu bilmem de kızlara el kalkmaz , benim el kaldırmadığım kız kalkıp de testislerime vurmaya kalkarsa , allah yardımcısı olsun :D

0|0
    0|0
    • Ya zaten sen el kaldirmiyosan ben sana niye vurayim cici cocuk :D

• sağol sevimli kız :D

• geçir bir tane çeneye, bayandan zaten beklenmez öyle birşey :) yere yapışır

0|0
    0|0
  • testisler vazgeçilmez yer en çok ordan etkisiz olurlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir kere olmuştu üstüme üstüme geliyordu ben de boş bulunduğunda diz kapağına tekme atmıştım önden, sonra eğilip hemen böbrek boşluğuna var gücümle vurmuştum, Sonra bir tekme daha sallamıştım ama neresine geldi hatırlamıyorum ve o sendeleyince var gücümle topuklamıştım :) Uuu hayatımda ilkkez bir adam dövmüştüm hep övünürüm bununla :)))

Seni tuttuysa var gücünle burnuna gelecek şekilde kafa at. Sonra tekmele. Kadınlar bacak kasları kuvvetleridir.. Kollarımız, yumruklarımız zayıftır ama bacaklar sağlamdır. Tekmele gitsin şerefsizleri :))

1|0
    0|0
    • Ben de kafasini kutuphane camina vurmustum hey gidi cesarete bak :D ölüp üstüme falan kalir ugrasamam :Dd

• Erkeklerin güçlü olması da bu yüzden. Bizde yağ, onlarda kas fazla.

• Aynen kardesim :D

• Daha can yakıcı taktikler biliyorum, vurmadan;)

0|0
    0|0
  • benide cagır bacım :DD:D:D

0|0
    0|0
  • ben nelere vuracağımı çok iyi biliyorum

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes da bir dövüş sahnesi var anlatıyo orda hareketleri nasıl yaptığını ve etkilerini google la Sherlock Holmes dövüş sahnesi yaz çıkar zaten :D

0|0
    0|0
  • hiç sana yakışıyor mu etmek

0|0
    0|0
  • Kulak memesi.
    Itinayla denenmiştir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...