Babam "istesem bütün yazışmalarını -face dahil- bulabilirim dedi.

Bilgisayarımdan Facebook'a giriyorum ve çok arkadaşımla konuşuyorum ve çok özel konuşmalarım da var. Babam "istesem bütün yazışmalarını -face dahil- bulabilirim dedi. Gerçekten görebilir mi? Görmesini sağlayan bir program mı var? Nasıl anlayabilirim?

Arkadaşlar lütfen bilgisi olanlar cevap versiin

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Baban bilgisayarına keylogger koymuşsa görebilir. Keylogger bastığın tuşları kaydeden bir programdır. Baban bilgisayardan anlıyorsa ve keylogger yüklemişse bunu bulamazsın. Kendini gizleyen ve şifreleyen programlar mevcut çünkü. Konuştuğun yüz kızartıcı suçlar deriz ya böyle bir şey değilse korkmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • her an görebilir mi eskileri falan?

• şifremi telefondan değiştirdim. öncekileri hep görebilir mi

• Bilgisayarda keylogger tarzı bir program varsa şifreyi değiştirdiğinde yeni şifresini de bulabilir. Bilgisayardan giriş yaparken bastığın tuşların bilgisi yine gidecektir babana. Telaşlı hissettim seni. Ne bu özel konuşmalarda telaş ediyorsun.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Baban sana hala bişeyler için kızmadıysa blöf yapıyordur :) Keylogger ya da benzeri bir program kuran adam kontrol etmeden duramaz :))

0|0
    0|0
  • bulur okur seyreder ama sen bic anlamazsin bile.

0|0
    0|0
  • şöyle ki keylogger bastığın her tuşu açtığın her programı, sayfayı kaydeder. Çözüm istersen özel m. At . Şahsen babam bana böyle dese gururdan bi daha oturmam o bilgisayara

0|0
    0|0
  • bulabilir spy programlar var ayrıca uzaktan yönetim programları ile de yapılabilir arka planda çalışacak şekilde ayarlanırsa bütün yaptıklarını öbür ödadan dakika dakika izleyebilir ya da başka bir ülkeden

0|0
    0|0
  • eyvah eyvah.bu işi yapanlar var parayla takip ediolar patrondsan çalışanlarını eşini çocuklarını takip edelim şifresini ayarlayalım diolar. :S

0|0
    0|0
  • var keylogger veya spy programlar ..

0|0
    0|0
  • tabiki de bulabilir ama sen anlayamazsın

0|0
    0|0
    • anlamamın hiçbir yolu yok yani öyle mi

Kızlar Ne Diyor 3

• bulabilir bilgisayar da yapılanları görüntü olarak kaydeden programlar olduğunu duymuştum

0|0
    0|0
  • keylogger la işi halleder dikkatli ol pcni babana teslim etme :))

0|1
    0|0
  • msnden filan konuştunmu msn konuşmalarına ulaşabilir ama face ye ulaşamaz pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...