Bir erkeğin ağlaması sizce ne kadar doğru, estetik vs. vs...?

Ehmmm mesela ben bi erkeğin yanımda ağlamasını istemem adam dedğiğin yanında güçlü kuvvetli durcak sadece belirli yerlerde zayıflığınığstercek.. Sorular görüyorum içeriğinde o ağladı ben ağladm falan yazıyo ne biliyim istemezdm hani sevgilimin yada arkadaşmın yanımda ağlamasını.. Siz ne düşünüyosunz aglayan erkek size ne düşündruyo?

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerde ağlar evet bu gerçektir bazen elinden hiç bişi gelmez...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadın kadar naif olmasa da erkeklerde ağlar. Ağlamayan kişilerin vicdanlarını ve hislerini sorgulamak gerekir. Ağlamayı bilmeyen insanın insanlığından şüphe ederim şahsen. Tabi ağlanacak şey de önemli.

0|0
    0|0
  • ulu orta çok iticidir.

0|0
    0|0
  • ağlamak insanlık vasıflarından biridir,İnsan ağlamaz ruh ağlar.

0|0
    0|0
  • valla bi kız için ağlamadım ama başka durumlarda ağlayasım gelir.

0|0
    0|0
  • çok itici bence de yaa.sen de aglama ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sewgilim weya değl. Bi erkek ağlanacak yerde ağlamyosa çıksn hayatmdan. Aglamak içndekileri atmann en iyi yoludur. Bi erkek ağlamyosa bunalımlıdır,depresyondadr, kırgındır, içnde kopan fırtnalar wardr, üzgündür. Öyle bir insan nasıl bana kuwwetli geleblirki, nasl güwen werebilr. Erkeklerde ağlar, ağlamalı. İçe atılan her duygu wücuda giren bi elektrik akımı gibi o bünyede patlayarak çıkar. Erkeğim ne zaman dert sahibi olacak dye düşünüp durmaktansa warsn ağlasn erkeğim gücsüz gözüküwersn millete. Sonucta o benm erkeğimm. Güçlü we herzaman ayaktadr.

0|0
    0|0
  • neden ağladığına bağlı

0|0
    0|0
  • bende sevgılımle aglamıstım evet o cok gclu kvvetlı duruyor her zmn bunu bılıyorum. ancak o da bır ınsan guldugu gıbı aglayacaktır da. ve bu onyargılar yuzunden erkek gucludur yok erkek aglamaz dusuncesıyle herkesın onunde aglamayı yedıremez ya yalnız aglar yada sevdıgının yanında ona teslım eder kendını. bu sevgılısını benımsedıgını gosterır.

arkadasa gelınce o da ınsan abi aglar derdı wardır destek ol aglayan ınsana lan yazık sen aglaynca umrunda olmazsın sonra kımsenın pehh .d

0|0
    0|0
  • Ağlama söz konusu olunca cinsiyet ayrımı yapamıyorum çünkü göz yaşının sahtesi çok belli ediyor kendini .Zaten toplumun 'erkekler ağlamaz' baskısından dolayı ağlayan erkek nadir en görüyoruz buna rağmen ağlayabiliyorsa bir erkek sahte olması imkansız zaten ,varsın döksün içini.

0|0
    0|0
  • erkektir insandır ağlar.benim gözümde büyür çünkü duygularını saklamaz,açığa vurmuştur.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin ağlamasından bende hoşlanmam ama işte çok sinirli erkekler gördüm okulda olsun sitede olsun onları anlıyorum çünkü bi şekilde sinirlerini boşaltmaları gerekiyo etrafa zarar vermektense

0|0
    0|0
  • bence erkeklerde ağlamalı ama kızlar kadar değil tabii

0|0
    0|0
  • Ben isterim..aglamasi onu gucsuz etmez..sadece duygularini gostermis olur..ben guclu gorunmek icin duygusunu saklayan erkek istemezdim..

0|0
    0|0
  • Erkekler bence ağlamalıdır ama öyle her şeye değil ağladım mı tam ağlamalıdır.. Onlarda insan onlarında hisleri var. Bence bir erkeğin canı gerçekten acıyorsa ağlar..

0|0
    0|0
  • Bi erkek öyle kolay kolay ağlamaz.Ağlarsa benim yanımda asla dayanamam ya,içim çok acır.Bi erkek yüreğinde derin acılar taşıyosa ağlar.Yani bu benim fikrim.

0|0
    0|0
  • kadın erkek fark etmiyor..biraz duygusal olup ağlamaktan çekinmeyen insanların genel hali..

0|0
    0|0
  • benim sevgilimin sürekli gözü doluyor ya kıyamam :) ama başka konularda çok serttir kavgacı çirkef biraz ama beni görünce ağlıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...