Türk sinemasında neden hep Fenerbahçe tutulur?

Türk sinemasında neden hep Fenerbahçe tutulur? Türk sinemasında neden hep Fenerbahçe tutulur?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• çünkü türkiyedir FENERBAHÇE :)

1|1
    0|1
    • en iyi cevap :)

• boşversene benim vatanımda dinimde milli takımımda fenerbahçe bu vatana sahip çıkmıyorlar zaten ben küçük yazdım diye mi sorun oldu :)

• Saçmalama istersen canım dinimiz İslam vatanımız Türkiye'dir esprisi bile olmaz bunun..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Genelde FB ve GS tutulur sadece Fenerbahçe değil hababam sınıfındada öyle kızlar da GS liydi yine Kemal Sunalın filmlerinde kendi Fenerbahçeli çocuğu Galatasaraylı yani çoğunluğunda hep iki takım vardı halada öyle oluyoı gerçi genelde :)

0|0
    1|1
    • Bu çok iyimser oldu gsye pay çıkarmak oldu biz hababam derken siz orda ki 3-5 tane hababamla mücadele etmeye calisan kizlari mi söylüyon orda aslolan hababamdir Fener hababami kadikoye cagirmisti sizde o kizlari cagirin o zmn :))

• Seninki daha iyimser olmus yesilcam fenerli demek gsli olanda cok film var ustte disi aslan yazmis ztn komedi olsun diye :)

• Hep değil?

0|0
    0|0
  • çünkü Fenerbahçe Türkiyedir, Türkiyedir Fenerbahçe. halkın takımıdır

0|1
    0|1
    • Halkın takımı godomanların gittiği lise takımıymış öyle diyolar..

• Galatasaray varken ona laf düşmez.
    çoğu filmde Galatasaray vardır.

0|1
    1|0
    • Boşversene yeşilçam filmlerinde hep Feneri tuturlar halkın takımı olarak geçer Fenerbahçe kaç filmde ben böyle gördüm gs gibi godomanların gittiği bir lise takımı değil..

• Halkın takımı fenerbahçemi oluyor. ? güldürme beni 0 futbol bilgin var yine kanıtladın sağol

• Fenerbahçe halkın takımıdır tabi kimin futboldan bir haber olduğu belli :))

• Genelde komedi filmlerinde fenerbahçe tutulur. Komik bir takım olduğunuz o zamandan belliymiş :wgfdsgd

0|0
    0|0
    • Dram filmlerindekilerde hep gsli o demek ki o zamandan belliymiş ezik olacağı.. ümit vurdu hakeme bakıyorum verdi golü 6 oldu :)) şifa niyetine..

• 1 başkan biz fransız devrimcisiyiz diyor diye fransız mı oluyoruz? Ben çok fazla atatürkçü ve milliyetçi birisiyim ona bakarsan bunu genelleme. Evet galatasaray liseli olanlar ayrıcalıklıdır çünkü cemaaatçi bir klübüz. cemaat derken yanlıs anlaşılmasın galatasaray camiası anlamında

• Liseli cemaat godomanların gittiği lise..

• Fenerbahce degil o Yenerbahçe flim aydemir akbasin olmasi gerek :))

0|0
    0|0
    • Hababam sınıfı ve bir çok filmde Fenerbahçe tutulur senin dediğin filmi çoğu kişi bilmez bile..

• Flim arsivini genislet turk sinemasini iyi bilirim.

Yükleniyor...