Eski sevgilime nasıl davranmalıyım?

Arkadaşlar eski sevgilimle görüşüyoruz da nasıl davranmalıyım ona sizce ne kadar süreyle arıyım normal olarak ta nasıl davranmalıyım :S

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilinle yeniden sevgili mi olmak istiyorsun.

0|0
    0|0
    • Seviyorum hala ama o bilmiyo şimdi konuşmaya başlayınca nasıl davranmam gerektiğini bilemedim :)

• Saol canim benim cok yardimci oldun :))

• çok naziksin:)her zaman yardımlaşmaya açığım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer seviyosan fazla mesaj atıp fazla arama cok nadir kendini unutturmıycak kadar mesgul et o aradaki mesafeyi cok iyi dengelemen lazım

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden ne dost ne düşman olur.

Gelecekte ayağına takılan bir çelme olmasını istemiyorsan yanlış anlaşılmalara mahal verecek ve eski yaşanmışlıkları geri getirecek davranışlar sergileme.

0|0
    0|0
  • Onun içine düşmeden normal olarak konus, konu acılırsada sosyal çevrenin iyice genişlediğinden bahset. kendini rahat hissetmesin

0|0
    0|0
  • bence hiç konuşma...

0|0
    0|0
  • ben mesela suratına bıle bakmam...

0|0
    0|0
    • Hala seviyosan :)

• sevsem onunla olrdum su zamana kadar eskı cıktıklerımdan ıstısnasız hiç birisi ile ayrıldıktan sonra konusmadım asla da konusmam cunku kaybetmeyı secenler onlar oldu.

• sen onun eski olduğuna eminmisin?

0|0
    0|0
  • kendın gıbı davran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen hala böyle düşünüyorsan bence siz arkadaş olarak kalamazsınız...

2 tercihin var, ya sevgilin olacak yada hiç görüşmeyeceksin.. inan arkadaş olarak yürümez tabi ne kdr süreli sevgili oldğunuza da bağlı .

0|0
    0|0
  • COOL DAVRAN :D

0|0
    1|0
  • 4 senelikse paylasim cok olmustur. Onun icin onemli olan gunlerde ara yaninda ol yeterli bence.

0|0
    0|0
  • ne yapmak istediğine bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...