Ben bu erkekleri anlamıyorum sözüm herkese degil..

Yolda bi kız görüyorsun acaip güzel. off diyorsun su diyorsun gidiyorsun teklf ediyorsun kız kabul etmeyince kaşar edince yine kaşar kız sokaga cıkıyor hava almak için gayet güzel giyinnmiş dolaşıyo ama bu kız için suç oluyor güzel oldu için bi erkek onu tanımasa bile yanndakine abi bak bu kız kaşar diyebiliyor yazık degil mi güzel diye tertemiz kızların günahlarıı alanlara sesleniyorum ? utannın biraz. kız güzel olur suç olur olmaz suç tekflini kabul etmez kaşar olur eder kaşar olur yolda yürümeye cekindik nasıl bir zihniyet bu yanlış anlamayn herkez için demiyorum

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel ile kaşar arasında fark var.

Eli işte gözü oynaşta ise derler.

Giymiştir dekolteyi, herşey ortadadır.

"Aranıyordur"... Diyip teklif edince erkek de acısını kaşar diyerek çıkarır.

Ha bazı evrimini tamamlayamamışlar gördüğü her güzele kaşar der.

Evet var onlar da, kaşar olmayan o lafa alınmaz zaten. Ne olduğunu bilir kendisi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sizin tabirinizle "kaşar" bile olsa bir kadına, kendisini istemediği için hakaret eden, o kadını rahatsız eden, taciz eden herkese dua ediyorum ben; "Allah size de güzel bir kız babası olmayı nasip etsin"

1|0
    0|0
  • ben daha yolda yürüyene gidip teklif edeni görmedim. teklifi kabul etmedi diye kaşar diyenide görmedim. Sen nerede yaşıyorsun? bu extra abartı hikayeyide nerden uydurdun?

2|0
    0|0
  • o erkeklerden değilim Allaha şükür.

0|0
    0|0
  • ya erkeğim diye demiyorum her kıza bakarım :) farketmez

ancak herkesi allah yarattı sonuçta

güzel olana allah sahibini bağışlasın derim

ancak beğendiğim biri olursa da giderim açık açık konuşurum ve her konuştuğum kız benim teklifimi kabul edecek değil yada her konuştuğum kız bekar yada sevgilisi yok değildir.

sevgilim var der bende allah mutlu etsin der geçerim

kimsenin günahına girmek zorunda değilim :)

0|0
    0|1
  • hakedene kaşar derler birde her erkeğe söyleyene

0|0
    0|0
  • Kimse kimsenin namusuna laf atamaz ama öyle şerefsizler var ayrı ama öyle kızlar varki yolda yürüyüşleri giyinişleri iş atması falan harbiden kaşar ... Erkeklerdede biraz var birleşince .. BuM

0|0
    0|0
  • İnsanların dediklerini neden bu kadar önemsiyorsun?

1|0
    0|0
  • ufakken sünnet oldukları sırada kökten kesilenlerin lafıdır fikrimce.

0|0
    0|0
  • kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş o hesap oluyo biraz :))

0|0
    0|0
  • öküz öküz insanımız daha kat etmemiz gereken çok yol var.

0|0
    0|0
  • tesadüfe bak ben de kadınları anlamıyorum

0|0
    0|0
  • hakedene derler, bir iki tane şerefsi dışında

0|0
    0|0
  • özlem haklı beyler dagılın

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimse kimseye durduk yere kaşar demez güzelim

Kaşardan tek zevk alan tek seven şey de faredir..

1|3
    0|0
  • Öyle mi yapıyorlarmış hiç o ortamlarda bulunmadım birazda sorunu kendimizde mi arasak ne ;)

1|2
    0|0
    • hava almak içine dokağa çıkma bacım kaşar diyollarmış:(

• gökyarıldı bildiğin camlardan içeri evlere yağdı kapatana kadar..

birden bastırdı

• elmalı ıslak kaşar olayını tuttum :) off canım tost çekti oruçlu günde de yapılırmı bu

• erkekler haklıdır, demekki senin 1 kg 10 lt sütten yapılıyor

0|2
    0|0
    • kalite yani :) ama piyasada tarihi geçen peynirleri toplayıp kaşar yaptıklarını da duymuştum :D

• erkekler güzel açıklamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...