Kapat

Kıskanırım seni ben!

cidden merak ettiğim bir şey var. sevgilinizin, nişanlınızın veya eşinizin aşırı derecede hayran olduğu adamlar ya da kadınları (ünlülerden) kıskanır mısınız? bu yüzden trip atar mısınız? ya da ne bileyim şarkılarını dinlemesini, filmlerini izlemesini yasaklar mısınız? :)

açıkçası ben elindekiyle idare et canım der geçerim :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne psikopatlar gördüm allah başa vermesin :) Gözlük takıyor diye nereye baktığını görmediği için gözlüğünü çıkartanlar vs..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• aşk varsa kıskançlık da vardır. Ama öneli olan kıskandığında ne yaptığındır. Eğer yıkıcı şeyler yapıyorsan kötü. Ama kıskançlık seni daha da kılkırtıyorsa iyi anlamda kıskançlık yaşıyorsun demektir.

1|0
    0|0
  • Kıskançlık dozunda olmadığı sürece ilişkilere zarar verir... İnsan neyi kıskanıp, neyi kıskanmayacağını çok iyi bilmeli ve dozunu çok iyi ayarlamalı... Yoksa asla uzun soluklu bir ilişki yürütmeyi başaramaz...

2|0
    0|0
  • Yakında elindekide kalmaycak derim

1|0
    0|0
  • benden başka bir erkege baktıgını hayranlık duyduguna tahammül edemem o benim kadınımsa onu sadece ben ilgiledirmeliyim çünkü ben onu kendi gözümden sakınırım

0|0
    0|0
  • kadınlardaki çok saçma bir özelliktirr ve genelde poposu çamaşır makinası gibi olann türk annelerimizin yaptığıı kıskançlık türüdür

0|0
    0|0
  • kıskanılmaktan nefret ederım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır tabikide olablir

1|0
    0|0
Yükleniyor...