Kapat

Kızlar bu erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Bir kaç gün önce bir kızla tanıştım iternetten aynı yerde okuyoruz ben zaten kızı daha önceleri hoşlanıyorsum şimdi kıla bir şekilde tanıştım muhabbet ediyoruz ben kıza çok ilgili davranmıyorum sadece problemi varsa tavsiye felan veriyorum okadar konuşurken çok sıkılmıyoruiz bu kıza çok ilgisiz değilim ama ilgili davranıp sıkmakta istemiyorum sizce doğru yapıyormuyum?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• çok ilgili davranıp sıkmamaya çalışmakla, ilgisiz rolü yapmak arasında fark var. rol yapıyorsan ilişkiniz başlayınca kendi haline dönersin kız sudan çıkmış balığa döner. bence onla ne kadar ilgilenmek istiyorsan o kadar ilgilen. 7/24 mesaj atacak değilsin ya niye sıkılsın ki? ayarını biliyorsundur zaten.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• evet çok iyi yapıyosun.fazla ilgi sıkar zaten emin ol

0|0
    0|0
    • ozman fala yazmıyorum arada onunda selam vermesini istioyrum kendimden çok ödün vermek dogru gelmiyor :)

• en doğrusunu yapıyosun bence.böyle devam et

• cok ilgisizde olursan kız yanlış anlayabilir..neyse kızı tanıyan sensin doğru bildiğini yap

0|0
    0|0
  • Eger birseyler hissediyorsan cok fazla uzatma lafi, direkt duygularini acikca söyle...;)

0|0
    0|0
    • ozman olacagı varsada olmuyor :)

• biraz olsun tanıyor konuşurken ısınıyor

• o zaman vakti gelmis demektir. ama benden sana tavsiye: duygularini bir anda cikar ortaya, yani önceden ortam falan hazirlama. daha spontane olsun, daha dogal olur. vede önceden ne cevap verecegini kafasinda kuramaz. böylelikle dogal reaksiyonunu sende görmüs olursun;)

• doğan davran içinden geldiği gibi. zaten konuşma şeklinden anlarsın rahatsız olup olmadığını.

0|0
    0|0
    • rahatsız oldugunu sanmıyorumda ama çokta içten degil...

• konuşmaya devam ediyorsa kısa kesmiyorsa sorun yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğru yapıyorsun kardeş. Aranızda bir şey olmadan aşırı ilgi göstermeyeceksin. Aşırı soğukta davranma. Onun seninle konuşmasını analiz et ve yakınlığınızı ölç. Eğer olacak gibiyse et arkadaşlık teklifini yolunuza bakın.

0|0
    0|0
  • iyi yapıyorsun zaten kız zamanla rengini belli eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...