Ks'de mesaj atanlar, mesajlarının kapalı olduğunun farkında mı?

evet mesaj atıyorlar ve cevap bekliyorlar ama "sadece arkadaşları bu özelliği kullanabilir" yaptıklarının farkındalar mı?bu bir taktik mi yoksa farkında olmamak mı?kaç kişi mesaj atıp cevap bekliyor ama atamıyorum sinir oldum artık kontrolll:))

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• çok ezik insanlar var şu sitede. Ben bir kıza bana mesaj atmadıkça ya da gerekmedikçe hiç mesaj atmadım. Çünkü buranın bir kız tavlama mekanı değil iyi vakit geçirmew mekanı olduğunu ayırt edebiliyorum. Burada olan erkeklerin %90ı kıztavlama amacı kabilinde hareket ediyorlar ve sitenin kalitesini düşürüyorlar. Keşke opsiyonlarda rahatsız edeni şikayet et diye bir seçenek olsa siz kızlar için.

1|0
    0|0
    • haklısın.ama bazen cevaplamaya değer mesajlar geliyor onun için bu soru (:

• O cevaplamaya değer mesajlar atılmasırkekenler. Ama sırf tanışmak için ezik ezik yalvarmaları yokmu

Erkekler Ne Diyor 13

• belkide bana bu gune kadar hic mesaj gelmemesinin sebebi budur :(

2|0
    0|0
    • :) buradan aydınlatıyorum işte milleti

• bende kimse beni sevmiyor, kimse benle konusmak istemiyor saniyor, oturup kosede usluca agliyordum.

dip not: kontrol ettim o ozellik herkesden mesaj gelecek sekilde ayarlanmis, ben huzunlenmeye basladim yine :(

• :(

• Sanırım bu taş banaydı.:)

1|0
    0|1
    • yok ama sende patladı :D:D

• :D

• Kim eksi veri la bana ayıp ayıp burası aile işyeri arkadaşım :s

• ne olcak açıversen...şu 3 günlük dünyada:DDDD

0|0
    0|2
  • test edildi onaylandı.d

1|0
    0|0
  • bu kadar mesaj atmak istediğin kişi kim.

0|0
    0|0
    • yok yani herkese cevap vermiyorum ama cevap vermeye değer şeyler var ondan.

• hmm peki o zaman

• Farkında değiller ..

0|0
    0|0
  • hepsi birer labuş.

0|0
    0|0
  • insanlar çok tuhaf dimi

0|0
    0|0
  • nasıl mesajllarmış onlar :D

0|0