Rus kızlarının daha güzel olma konusunda ne düşünüyorsunuz

rus kızlarının daha güzel olma konusunda ne düşünüyorsunuz

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• Rus kızı güzeldir aga. 2x2=4

Gel gelelim güzellikleri sadece fiziklerinde değil.

Fizik olarak güzeller şimdi, Allah var yukarda.

Ama kişilik olarak da güzeller. "Merhaba, çok güzelsin, chat yapalım mı?" diye sor mesela. Eğer istemezlerse pek çoğu müsait. "Merhaba, teşekkür ederim. Hayır, üzgünüm." diye cevap verir. Yani en azından cevabını alırsın.

Aynısını Türk kızına yap, cevap alamazsın yada hakaret ederler. Kasıntıları vardır çünkü. Kendilerini bulunmaz nimet zannederler. Ruslarda o yok.

Mesela dünya güzeli kız. Ev temizliyor. Senin için cız eder. Nasıl olur lan, bu kız ev temizlemesin ben temizlerim dersin.O derece güzel, ne bileyim makine mühendisi, yada doktordur ama yapar. Evini bile kendi boyar...

Türk kızlarımız bu örnekteki bayanın çeyreği güzelliğinde ve 4 yıllık trişka bir mühendislik okusa bile. "Ben mühendisim, ev temizlemek için okumadım" ayağı yapar. Ev boyama falan hak getire zaten. Burunları boylarından büyüktür anlayacağınız. (Yalansa yalan diyin.)

Efendi gibi git, tanışmaya çalış. Tanışmak istiyorum de. Rus kabul eder.

Türk "sktir git, sen kimsin" diye trip atar.

Adres sor. Türk kızı "ben çok güzelim, o yüzden adres soruyor havasına girer". Rus girmez.

Bizimkilerde yalan su gibi. Onlarda yalan yok gibi.

Bizimkiler "e onlar bakire değil, önüne gelenle yatıyor" diye savunmaya geçse bile evlilikten sonra aldatma Ruslarda yok denecek kadar az. Ayrıca son yıllarda Türk bayanları da bekarete "kurtunulması gereken bişey" olarak bakıyor maalesef. Türk bayanlarda ise aldatma oranı çok daha fazla...( Ha ararsanız kırsal kesimlerde bekarete önem veren Rus kesimlerde varmış. Bulmak lazım)

Açık söyleyeyim. Türk kızlarımız o boyunlarından büyük burunlarını yok etsin, insani değerlere kavuşsun, dönüp rusa bakana adam demem ben... güzellik olarak "yeter" seviyeleri var ama karakterleri sittin sene "yetmez"...

O yüzden "Rus kızları fiziksel olarak güzeldir" lafı yanlışdır.

Doğrusu "Rus kızları fiziksel olarak da güzeldir" olmalıdır.

(Kendini insan olarak yetiştirebilmiş, burnu boyundan büyük olmayan kızlarımız da var elbet. Onlar zaten bu durumun farkında olduğundan destekleyeceklerdir bu yazımızı)

3|4
    2|0
    • Tez en iyi cevap seçile! Erdem Reyiz son noktayı koymuş.

• 3ay

@badiis13 Да, Хорошо.
      Aman sen de zamanla burdaki hemcinslerine benzeme de...

• 3ay

Доброе утро!
      Ovv.. Hiç sanmıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 14

• üzerimize para versinler değiştirin la bizi olur mu?

takas berdel her türlü

0|1
    1|2
    • çok sinirlisin la sen ankaralımısın yoksa laa

• angaralı diilim

sağolun beyler renk kattınız bit pazarına nur yağdı

• marco... Hop tamam da abartmanında bir sınırı var... Türk kızları da yeter "güzelliktedir" standart olarak... Sadece huyları kötü... Hırsız huya bakmayacağı için iple ilgilenmez. (İpne değilse)

• Rus kızlarınin daha guzel oldugunu dusunmuyorum . Italyan erkeklerinin daha yakısıklı oldugunu dusunuyorum.

Nası oluyomus hii sayin Turk erkegi..

1|1
    0|2
  • 40dan sonra babannem gibiler diyorum , gezmelik tozmalik onlar. Evlenilecek kiz gene biziz beyler, hadi kurkcu dukkanina :D

0|0
    0|1
  • güzellık görecelı bır kavram

0|0
    0|0
  • Bence yamyamlar daha güzel. gençkızlar ortalama 80-90 kilo. Rusların içinde yasıyom ondan biliyorum. Kapakta dergide film de gördüğünüz gibi değiller ...

Ama Fransızlar ve Koreliler çok güzel.. bence en güzel kızlara sahip olan ırklar:)

0|0
    0|1
    • 80 90 kilo mu :D yalancıyı s... miyolar ya :D kıskanç yalancı kezban :D

• Türk kızları gitsin Rus kızları gelsin!

0|3
    2|1
  • Benim için sıradan bi güzellikleri var ne çirkinler, ne de çok güzeller.

0|0
    0|1
  • kim demis bunu :)))

belki turkiyede pek sarisinlar olmadigi icin size degisik gelebilir

ama guzel ?

0|0
    0|0
  • sadece daha rahatlar ve istediğiniz "şeyleri"yapıyorlar diye evet güzeller!

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı fabrikadan çıkmış gibi.

1|0
    0|1
  • fransiz kizlarin hakkini yemeyin lahn.

0|1
    1|1
  • güzel olan her şeyi severim

0|0
    0|0
  • hasetimden catlıyorum :'(

0|0
    0|2
  • Soğuk nevale

0|0
    0|2
    • Soğuk mu... Öh...

• Peki öyle olsun ben sadece yaşadıkları yerin soğukluğunu kastetmiştim, zaten rus kızlarının güzel olmadığını söyleyerek genel kız kaprislerine girmek anlamsız olur ne demişler yiğidi öldür hakkını yeme;)

Erkekler Ne Diyor 15

• Güzel oldukları doğru. gene de türk kızlarındaki sıcaklığı ben onlarda bulamıyorum ne yalan söyleyim.

0|0
    0|0
    • Isıtmayı bilmiyorsundur. Yada dil problemi?

• ben sadece yatağı kastetmemiştim sıcklık derken. Türk kızlarının kalplerindeki, ruhlarındaki sıcaklığı da kastetmiştim. Kaldı ki yatakta zaten türk lokumu dünyaca meşhur:))))

• Rus Kızları Gerçekten Dünyanın En Güzel Kızlarıdır,Türk Kızlarının Onları Kıskanmasına Hak Veriyorum..Ama Şunuda Merak Etmiyor Değilim,Türk Kızları,Rus Kızları Kadar Güzel Olsaydı,Şimd Bile OKadar Trip Atmalarına Ragmen,Kendini Aşırı Begenmelerine Ragmen OZaman Uçarlarmıydı Acaba ?

0|2
    2|2
  • öncelikle bakımlılar , kesinlikle vucutları yapı gereği herhalde soğuk havadan hep diri

seks konusunda araştırmacılar , türk erkeklerin huylarını bozmadıkları kaprisli değiller

bızdukları ise kaprisin bokunu çıkartıyorlar( kaldırmayın şunların kıçlarını diyoruz ama dinleyen kim )

ama brezilyalı kızlar benim tek favorim

sonrasında gelen

finliler

cekler

polonyalılar

.

.

.

0|0
    0|0
  • Sarışın mavi gözlü olmasalar baby face + vicut güzel yani ..

0|0
    0|0
  • erkeklerın hepsı begenıyor ama kac tanesı rus kadınla beraber oluyor ? mesele aslında tamamen bu dostum ruslar güzeller temizler dürüstler ama çok soğuk ınsanlar ha onla cıkmıssın ha buzdolabıyla hıc farkı yok yanı

1|0
    0|0
  • her türk bir gün bir rus tadacak..

0|0
    2|0
  • hastasıyım yaw sanki aynı fabrikadan cıkmış gibi süt gibi pehhhh :)))) cnc de yapsan bukadar düzgün olurdu ramazan ramazan aklıma degişik degişik şeyler geliyor

sakin ol şampiyon sakin ol :)))))

0|0
    0|0
  • Hepsi değil tabi ama ırk olarak çoğunlukla rastlıyoruz Güzel olanlara ama daha güzeldr demek için ya çoğunluğu karşılaştıracaksınız yada kişileri koyacaksınız.Mesela maria sharapova ya hayranım her türlü :p

0|0
    1|0
  • vallahaaa sanırımm hepiimizxz rus kızlarıyla aynı şeyii düşünüyoruzdurrr çakii yanii ne olacak başka:)

0|0
    0|0
  • rus kızları hımm..güzel diyorlar..görmek lazım

0|0
    0|0
  • Daha güzel değiller ki kim diyo öyle bi ülke yok

0|0
    1|0
  • Rabbım bize de nasip eylesin :((88 Her mevsim karşımıza çıkarsın :((88

0|0
    1|0
  • ruslar kızlara biterim çok güzeller

0|0
    0|0
  • rus kızları çirkin italyan erkekleri daha çirkin

0|0
    1|0
  • Hacı yunan kızları varya halt etmiş ruslar klasik abi yunanlıların üstüne tanımam hem baksana dedelerım de ole düşünmüş olmalı :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...