Bir türlü zayıflayamıyorum yardım eder misiniz?

Uzun zamandır diyetteyim spor yapmaya da çalışıyorum ama basenlerimi eritemiyorum. Öneriniz var mı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Basenler en zor giden yerler canım malum :) O yüzden sabırlı olmak lazım. İkincisi çok katı diyet yapma. Arada bir sütlü tatlı veya yulaf ezmeli ballı krep şeklinde daha masum kaçamaklar yap ki vücut o diyet düzenine alışmasın, açlık moduna girmesin. Ana ya bana yiyecek geliyor, yiyecek sıkıntım yok o zaman benim depo etmeme gerek yok, yardır gitsin desin vücudun:))) Protein ağırlıklı beslen, her öğününde bir protein kaynağın mutlaka olsun. beyaz ekmek, beyaz pirinç, beyaz makarna, patates yerine bulgur, esmer pirinç, esmer ekmek gibi kompleks karboları seç. Egzersiz hiit cardiyo tavsiye ederim. 1 saatlik yavaş koşu yerine 25 dklık bir yükselip bir alçalan tempodaki kardiyo daha iyidir, daha yağ yakar. Youtube hiit cardiyo yazarsan biiir sürü egzersiz çıkıyor. Ağırlık çalış derim çalışmam dersen en azındna kendi vücur ağırlığınla yapılan egzersizleri de tavsiye ederim. Egzersizleri imkanın varsa sabah erken kalkıp aç karnına yapmanı tavsiye ederim. Önce bir şekersiz türk kahvesi iç sonra egzersiz sonra bol proteinli az karbonhitratlı bir kahvaltı ki onu da egzersizden bir 20dk sonra yapki vücudun yağ yakması durmasın. Meyveleri öğlen saatlerinde ye. Ki meyveler masum değildir onun da dozu önemli ve şeker oranı düşük meyveleri tercih etmeni öneririm. İnsülini fazla zıplatmayacağız olay bu. Kolay gelsin canım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• basenlerin için günde 5 km hızlı yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • yürüyüş aslında eritmesi lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...