KİCKBOKS HAKKINDA BİLENLER NASILDIR YARDIM?

KİCKBOKS nasıldır ücretleri nekadardır kıyafet bandaş eldiven lisans hepsi ve nasıl spordur verdiğim paraya değeri sokakta ve kavgada yardımcı olurmu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• lısanslı olarak bı sure ugrastım kardes yaklasık bı 7-8 sene oluyor. ben beledıyeye yazılmıstım ucretsız.
    Bı kac sene ugrasmıstım ama burnum kırılınca bıde okıl araya gırınce babam engel oldu bıraktım..
    ucret olarak bılmıyorum ama fazla degıldır herhalde aylık 50-60 arasıdfır muhtemelen boddy ucretı gıbıdır muhtemelen..
    Ücretıde dedıgım gıbı bılmıyorum ama eldıven esofman falan lısans tescıl kayıt falan 200 kuısure gelmıstı bana.
    Ha son olarak te kavga mavga olayı yapıcaksan spor ısıne bel baglama ve sporu da kavga aracı gorme..
    Hacı kavga zeka ve yurek ısıdır..
    Say kık fus kık falan ıslemez kavgada Allah ne verdıysse kafa goz gırersın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok zevkli bir şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle spor deneyemin yoksa çok zor bir spordur ve zorlanacaksın semtine ve spor salonunun kalitesine göre fiyatlar degişiyor lisans almakta içinde en az 1 yıl gerekir tabi düzgün ve düzenli yaptıysan sokakta 2-3 kişi indirebilrsn...

0|0
    0|0
  • Dövüş sporlarının en iyisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...