Barfiks çekmek için?

Arkadaşlar barfiks çekemiyorum ne ters tutup ne düz tutup. Tam kendimi kaldırcak gibi oluyorum ama göğüs kenarları falan çok acıyor demiri birtürlü geçemiyorum. Napmamı önerirsiniz

Güncellemeler:
Ks halkına duyrulur ilk defa demiri geçtim bugün 3 kere :D vahiy gibi güç geldi bianda

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aman ha ısınmadan yapma... Ben yaptm çok zorladım fıtık oldum, bir daha ameliyat acı felan çektim ve postu deldirdim kısaca... Öncelikle kollarını ve kanatlarını güçlendir... Sonra barfiks demirinde asılı kal her gün yap bak bakalım kaç dk durabiliyorsun... Zaten vücudun o kasları zamanla açılacak ve daha iyi olacaksn ama dikkat et zorlama

0|0
    0|0
    • Yok ısınarak yapıyorum zaten. Fitnessa gidiyorum önce ısınıp diğer hareketlerimi yapıp en son barfiksi yapıyorum ama olmuyor

• Dediğim gibi önce demire asılı kal... Kolların ve kanat kasların önce vücudun ağırlığına alışsn... Sonra bir bakmışsın 1 tane çekion sonra 2-3 derken olmuş... Ama başta azim ve sabır önemli hemen olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• zamanla alışırsın tekarlayarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• zamanla alışırsın normal şu an

0|0
    0|0
  • Isınmadan yapma hareketleri, yavaş yavaş sürekli yapmaya çalış

0|0
    0|0
    • Yok ısınarak yapıyorum zaten. Fitnessa gidiyorum önce ısınıp diğer hareketlerimi yapıp en son barfiksi yapıyorum ama olmuyor

• Zamanla olur, düz en zoru zaten. Pek fazla yapamaz insan. Barda kendini sallandır 1 dakika durmaya çalış sonra bırak. Sonra da birer birer barfix çek. Gün gün çoğalt ama

• Lat puldown hareketini yaparak once sirt kaslarini gelistir daha rahat yapabilirsin barfiksi

0|0
    0|0
Yükleniyor...