Protein tozu kullanarak mi spor yapilmali yoksa doğal mi?

Bir değerlendirme yapalim spor yaparken protein tozu kullanilmali mi yoksa doğal mi?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doğal en güzeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sağlıklı olmaya çalışıp spor yaparken vücuda kimyasal maddeler sokmak biraz ironik geliyor bana... protein tozu uzun vadedeki zararları bilinmeyen bir şey, o yüzden kısa vadede daha çok kas yerine, uzun ama sağlıklı olacağı kesin olan doğal yolları tercih et bence.

0|0
    0|0
  • Eğri oturalım doğru konuşalım. Ciddi anlamda spor yapmaya başlayan birisi doğal proteinlerin yanında ekstra proteinler almak zorundadır. Doğal besinleri aşırı tüketmediğin sürece spor için yeterli olan günlük proteini alamazsın :)

0|0
    0|0
  • ben fitnesse ilk başladığımda protein tozu alıyodum sonra bir doktor arkadaşım sakın alma dedi kaslarda yırtılmalar oluyo ve karaciğer hastalıklarına sebep oluyo bunun olmasını istemiyorsan doğal yöntemler kullan =)))

0|0
    0|0
  • bana kalırsa doğal proteinler al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence iğne vurularak çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Protein tozları takviyedir. Doğal aldıgın protein yeterli değilse protein tozu kullanmalısın.

0|0
    0|0
    • Askeriyedeyim ama oda var hep et ckio yetmez mi

• Et, mercimek yumurta falan çok çıkıyorsa gerek yok bence ama şunu söyleyim protein tozu kullanmak kesinlikle zararsızdır. Çalışmayı bırakınca söner falan şeylerinede kulak asma doğal=protein tozlu

• doğal.

0|0
    0|0
  • hangi sporu yaptıgına gore ve sporu ne amacla yaptıgına gore degisir

0|0
    0|0
  • doğal bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...