Hangi takımın formasını alayım? Manchester United yeni sezon deplasman forması alsam mı?

bu yıl takımların içerisinde şahsi fikrim olarak en güzel üretilen forma manchester united'e üretilmiş olan beyaz deplasman forması yaka kısmı çok hoş duruyor kesinlikle başarılı bir çalışma olmuş nikeye teşekkürler ayrıca tek ricam diğer takımların formalarınında böyle estetik üretmeleri gerektiğini belirteyim... siizn aldığınız yada almak istediğiniz takım formaları hangileri?

• Real Madrid
    32% (21)46% (27)38% (48)Oy Ver
  • Barcelona
    35% (23)24% (14)30% (37)Oy Ver
  • Bayern München
    3% (2)10% (6)6% (8)Oy Ver
  • Manchester United
    20% (13)12% (7)16% (20)Oy Ver
  • Chelsea
    10% (7)8% (5)10% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Real Madrid

0|0
    0|0
  • Real madris tabiiki de hem formaları da güzel

0|0
    0|0
    • hayır bu yeni sezon için en güzel forma mancheste unitedin beyaz deplasman forması

• :)) iyiydi

• sende iyi sayılırsın, zaten becerikli olmasaydın farketmezdim seni

• Real Madrid

0|0
    0|0
  • Manchester United

0|0
    0|0
  • Real Madrid

0|0
    0|0
  • Real Madrid

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• abi nıke hariç hiç bir marka adam gibi forma tasarlayamıyor ben real madridliyim ama formasını almam çok dandik senin seçimin iyi.

0|0
    0|0
    • bende real madridi tutuyorum ama mal adidad doğru düzgün tasarlamıyor ki formayı o üyzden bu yıl tüm takımlar içersinde en düzgün tasarım menchesterin deplasman forması olmuş diğer tüm takımlar hikaye

• aynen bilader adidas anlamıyor tasarım işinden nıke gibisi yok o yüzden seçimin iyi.

• MANCHESTER CITY FC <3

0|0
    0|0
  • Beşiktaş. Kırmızı forma al.

0|0
    0|0
    • beşiktaşın forması hiç estetik düzenlenmemiş pazar malı gibi tararım yapmış adidas...

• Sen gösteriş için alıyorsun biz takıma destek olsun diye :)

• Fener Forması tabii ki :p

0|0
    0|0
    • o formayı kızlar giyiyo genelde sembolü kanarya kuşu olan takımdan ne hayır gelir ki?

• 50 tane aslanlı takım var görüyoruz yaptıklarını .şu görüşünü okuyup okuyup güldüm :D

• Halı Sahada giyeceğini varsayıyorum.. Zira başka yerde giyilmez.. En kralı Barcelona klasiktir.

0|0
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
  • chelsea yı pek sevmem ama forma rengi hoş

0|0
    0|0
  • Real Madrid forması al. Rengi filan salla :)

0|0
    0|0
    • şıklığada önem veririm tasarım düzgün olmalı sadece tuttuğun takımın sembolü değil o ayrıca gündelik kullanım içinde bir aksesuardır forma... o yüzden ya estetik durur her koşulda kullandırır ve sattırır kendini, yda sadece maçlarda kullanılır ve amacın a hizmet eder kısmı durette sattırabilir kendini...

• manu

0|0
    0|0
  • manchester united daha iyi arkadaşım onun formasını al

0|0
    0|0
Yükleniyor...