Kızlar ne yapmalıyım bu bir gün rahat edebilmem için

adet kanamasının daha az olabilmesi için yardım ne yapabilirim de az kanamanın gelmesini sağlayabilirim .bir davete gideceğim orda rahat olmak istiyorum sıkıntı çekmek istemiyorum

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ağrı kesici kesiyor sanırım.

0|0
    0|0
  • 3_4 kat ped koy.

Xper puanımi ariyordum nereye geldim.

1|0
    0|0
  • aslında önlemlerını alıp gene rahat olabılırsın ama genede bılmıyorum bır fıkırdı sadece.

0|0
    0|0
  • tampon varmış içine sokuyormuşsun onu dene bi de garanti olsun diye ped koy

0|0
    0|0
  • tampon?

0|0
    0|0
  • kızlardan çok erkekler yorum yazmış ya yuh harbiden nasıl bir millet haline geldik. ya ben gece boşalmamak için ne yapılır diye sorsam 1 tane erkek birşey yazmaz ama kız arkadaş kızlara sormuş erkekler kızlardan daha fazla cevap vermiş.

0|0
    0|0
    • sana ne kardeşim

millet sana mı soracak

nasıl konuşacağını

INSANLARIN FİKİRLERİNE SAYGI GÖSTERMEYİ ÖĞREN.

SEN BÖYLE DAVRANINCA NOLUYO BİLİYORMUSUN

MİLLET NEDER DİYE KİMSE PAYLAŞIM YAPMIYOR

AKILLI OL

İNSANLARA SAYGIN OLSUN BİRAZ

İNSANLARDA KUSUR ARAMA

KUSURU KENDİNDE ARA

DAHA FAYDALI BİR İŞ YAPMIŞ OLURSUN

DERDİN FAYDA İSE TABİ ?

YOK DERDİN EGONU TATMİN İSE

İNSANLARI KINAMAYA DEVAM EDEBİLİRSİN.

• seninle laf yarıştıramam hocam herşey ortada, zaten sende böyle olduğunu kanıtladın. bana akıllı ol falanda deme, adamsan böyle konuşmazdın zaten. bak işine.

• kızlara soruyo erkeklerde atlıyo :))) bu kadar erkeğin adet geçirdiğini bilmiyodum :))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Açık renkli kıyafet giyme bence.Hani gününü geciktirebilirsin ama hani ne kadar geleceğini ayarlayamazsın.Sonuçta onu atması gerekiyo vücudündan.Ondan çeşitli bitki çayları sonra arkadaşların dediği gibi doğum kontrol hapınında geciktirdiğini duymuştum.Tabii dikkatli seç.Güven olmayabilir bütün haplara.Kolay gelsin canım rahat edecek bişi bulursun inşallah.

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı adet olmadan 5 gün gibi önce kullanırsan geciktirir ama geldiyse yapçak birşey yok.bitki çayı filan iç

0|0
    0|0
  • Ağrı kesiciler miktarını azaltır genelde. (Minoset hariç)

0|0
    0|0
  • şifalı bitkiler kitaplarında felan yazabilir.nettende araştırabilirsin ayrıca.

0|0
    0|0
  • ya canım bilmiyorum doğum kontrol haplari adeti düzenliyo diye duymustum ama yinede bi uzmana danısman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...