Siz de 3 kuruşluk insanların ünlü olup para içinde yüzmelerine gıcık mısınız?

mesela bülent ersoy evet en çok ona gıcık oluyorum kadın bile değil ama en iyi en pahalı mücevherleri o takıyor. neden Allah vergisi bir sesi varmış(ki nefret ederim sesinden) Ama bide normal vatandaşlara bakın o kadar çok çalışan yorulan yıpranan kadınlar var ama bir bilezik bile alamıyorlar kollarına bu dönme takıp takıştırıyor. başka örneklerde var tabi ama uzatmıcam sizde gıcıkmısınız?

Güncellemeler:
sadece bülent ersoyla sınırlamayın genel olarak diyorum üç kuruşluk şarkıcılar var iki uyduruk şarkıyla parayı kırıyorlar sesleride bk gibi

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Alayına kılım ...

Mesela Bodrumda "Gerçekte Makyajsız Çirkinmiş " dediği için Demet Akalın Garsonun Birini işinden etmiş kovdurmuş resmen ...

Gerçekler acı ise Af edersin sittirip gidip Ebenin fizanında yaşayacaksın ...

Serdar ortaç mesela Çogu kız sever ben hiç sevmem ç.k kafalı japon askerini...

Alayı Twitt atıyor ...Sağa sola ...

Tabi Arap yağı çok bulunca Kıçına sürermiş.

Ülkeye karı ne kaçırdıkları vergiler mi ?

Ben bir faydalarını göremiyorum...

Ha adam gibi elini eteğini çekmiş ,Adam gibi müziğini veya sanatını yapan adamlarda var onlar Adamın Kökü onlara lafım yok ...

0|0
    0|0
    • adamın şarkılarının anlamı bile yok kendiside kabul ediyor resmen dalga geçiyor milletle

• İşte diyorum yaaa

Hiç sevmem kensdisini ...

Adamların Şu ülkede dikili ağacı yok ...

Erkekler Ne Diyor 8

• Bülent Ersoy'un cinsiyetinden banane.O adam/kadın daki sesi dünyada nerde duydun sen.Sen doğmadan o kadın taş bir plaktan gelen sesiyle bile masaları şenlendiriyordu.Sen kimsin ki 3 kuruşluk insan sıfatını Bülent Ersoy'a yakıştırıyorsun.Hadsiz! Çek bakalım 1 dakika çile? Yer mi? Kalk git Justin Bieber dinle.O baya kuruş eder.

link

Hadi söylemeye kalk bunu.G*tünden bir al nefesi de gör bakalım 3 kuruş neymiş.

1|0
    0|0
    • Pardon özür dilerim.Çok afedersin orucun etkisi.Beni affedebilecek misin? Sana karışmaya hakkım yoktu.Düşüncene saygım sonsuz.Ama lütfen beni affet.Nolur affet.Ühü Ühü.Ben malım.Ben salağım.

Çünkü senin gibi 3 kuruşluk gıcık olduğum insanların sorularına bile cevap yazıyorum.Basıp gidiyorum.Lütfen ama lütfen affet.

• çok bile durdun dikkat çektin yeterince bys

• Bülent Ersoy'u sevmem ama bu kadar yıldız uğraşıyor. Ayrıca yaşın daha en fazla 20 küsür. O insanlar senin hayatının 2 katı kadar yıldır bu işi yapıyor

0|0
    0|0
    • bülent ersoyla sınırlamayın diye güncelde yazdım. genel düşünürseniz anlarsınız

• İstesen sende olabilirsin

• yapacak bişey yok biz dinlmezsek medya destek vermezse bi bok olmaz onlardan zaten.

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok.yattıkları adamlara şukretsinler

0|0
    0|0
  • Evet.Futbolcular içinde aynı şeyler geçerli bence.

0|0
    0|0
  • Yoo gıcık değilim.Sen uzanamadığın ciğer pis diyorsun sadece o kadar.

0|0
    0|0
    • yoo gıcık değilimden sonrasını kale almıyorum ben cevabımı aldım çünkü teşekkür.

• Aklı olan parayı kazanıyor. Hele bir de cesaret ve az da yetenegi olan varsa.

Stand by showcular olsun tvde 1 filmden milyonları kaldıranlar olsun

bir sürü örnek var

akıl bedava. cesaret de

0|0
    0|0
  • sadece sesle olcak işler değil bunlar!insanın gözünün içine bakarak yalan söylenmez!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bülent Ersoy'un sesi gayet güzel bence.Senelerini bu işe vermiş biri 2 şarkıyla da meşhur olup parayı kırmış değil.Yasaklı olduğu yıllar oldu.O yıllarda maddi sıkıntılar çektiğini kendisi de söyler.Kişisel olarak sevmem.Çünkü çoğu insanı küçümsediğini görmüşümdür.Ama bu hakkını yememi gerektirmez.Diğer 2 şarkıyla çıkan parayı kıran şarkıcılar için de söyleyeceğim sen parayı kırdıklarını sanıyorsun sadece devamı gelmezse yok olup gidiyorlar.

0|0
    0|0
    • insanları ezen biri bence 3 kuruşluktur anlatmak istediğimde bu ya neymiş Allah vergisi sesi varmış önce insan olsun sonra sesiyle övünsün. milet namusuyla çalışıyor o kadar çile çekiyor bunun gibilerde küçük dağları ben yarattım diye geziyor

• çok berbat geliyor bana oturup dinlemeye tahammülüm yok malesef . Zeki Müren dinlerim o ayrı

• Zeki Müren hem kişiliğiyle hem sanatıyla çok saygıdeğer bir insandı.Ben de severim.

• Evet Maden İşçileriyle ve daha birçok hayati tehlikeyle çalışan işçilerimiz geçim sıkıntısı çekerken 2 b*ktan şarkı söyleyip yatlar katlar alan b*ktan sanatçılardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Uç kuruşluk dedigin insanlar zaten paralarıyla medyada boy gosteriyor

0|0
    0|0
  • Değil mi... mesela justin bieber.

0|0
    0|0
    • aynen ergenliğe bile girmemiş bebeyi kral ilan edicekler nerdeyse :D

• ahahahaa :D Türkiye'ye gelecekmiş 2013te onu buraya sokmazlar bence :D

Yükleniyor...