Yardımm :) Bayanlar nasıl vucut kası yapar? Nasıl yapabilirim?

Merhaba öncelikle şu an hala kiloluyum diyete başladım 78 kiloyum boyum 170. Yalnız vucudum hala diri yani kilolu olmama ragmen hiç sarkmadım her yerden dolgunum kötü bir fiziğim yok tek problemim kollarda biraz sarkma var. Fitnessla düzelir diye umuyorum. Benim vucut kası yapabilmem için önce kilo mu vermem gerek? Kiloluyken yani vucut yaglıyken diyetle birlikte kas yapılamaz mı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki yapılabilir hatta sadece vücut yapsanda olur boyun iyi kilon azcık fazla olabilir ama vücut çalışırken bunları atarsın emin ol diyete gerek yok araştır istiyosan :)

0|0
    0|0
    • Bikaç kilo değilde 18 kilo vermeyi planlıyorum 3-4 ayda bir yandan da sarkmak istemiyorum kilo verdikce :) işte fitnessa basladım özellikle üst kol calısmam gerekli 3 ayda toparlanır mı dersin? Tek sorunlu bölgem cunku.

• Cok cok sağol sevindim şimdi umarım basarırım :)) basarırsam yazcam sana :D

• Ahah :D tamam bekliyorum inşallah başarırsın kolay gelsin sana :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Body çalışarak.

0|0
    0|0
  • Her yerden dolgun olmak kaslı bir kadın olmaktan daha iyidir emin ol ki. Zaten kızların öyle olması istenir, her yerden dolgun yani.

0|0
    0|0
    • Zaten herkes begeniyo bu sekilde yani hiç göze batmıyorum beyaz tenli dolgun olunca güzelsin gerek yok flan diyolar ama bide bana sor. magazalara girip bişeyler denerken 40 beden giymek hoş değil 60 kiloya kadar düşmeye karar verdim :) bide simdi vermezsem bu kilo her sene artar daha 22 yasımdayım 18 kiloyu vericem sarkmadan ya da vucut düzgünlüğümü bozmadan halletmem gerek bu işi

• Kas yapma ama normal zayıfla fitness ile.

• Kilo fazlan var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• diyet artı ağırlık çalış

0|0
    0|0
  • Fitness a gideceksin hayatim halter kaldiracak halimiz yok. Sadece fitness la yapabilirsin 😘

0|0
    0|0
  • Kas yapmaktan once kilo ver

0|0
    0|0
    • Once bir 10 kilo vereyim dimi :)) işte vucut yağlıyken kaslanır mı bakalım calısmalara basladım

Yükleniyor...