Vucudum güzelmi? oran versene 10/ ?

Vucudum güzelmi? Oran versene 10/ ? fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/.../...034858_n.jpg

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Resim tam net değil bunu belirteyim önce.

Vücudun orantısız bence kollar vücuda göre zayıf. Karın kasların biraz belirgin gibi göğüsler ve karın kasları çizgiyi de çekmişsin arasına gayet güzel. Kol ve göğüsler biraz daha iyi olsa 10 derdim fakat orantısız bir vücut olması ve 2 bölgenin zayıflığı dikkat çekmesinden dolayı 10 üzerinden 6 puan veriyorum. Aslında omuzlar iyi ama birazcık daha gelişirlerse güzel olurdu :) Yeni başladın sanırım spor salonuna ileride daha iyi olursun elbet, eğer istersen before after fotoğrafı yapabilirsin bir kaç ay sonra yeni başlık olarak açarsın ne kadar gelişme kat etmişsin yorumlarlar tekrardan herkes :) Başlangıca göre iyi vücudun ama orantısız.

0|1
    0|0
    • 1 hafta oldu başlayalı çalışıyorum bakalım yaklaşık 2 ay sonra falan eşleştirme yapar yenden başlık açarım. değerlendirme için sağol :)

• Daha yeni başlamışsın en iyi sonucu zaten ilk 6 ayda alırsın :) Bence şöyle yap biraz sabır ister ama eğer düzenli ve iyi bir şekilde yapacaksan vücut geliştirmeyi her ay fotoğraf çek. Her ayı doldurunca. Kaç kilosun ve vücut ölçülerin kaç cm onları yaz ki hem ne kadar geliştiğinden haberin olur hemde sonuçları bizlerde görmüş olur tekrar değerlendiririz :) Rica ederim bu arada :)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 7

• 10 iyi kardesim :)

0|1
    0|0
  • koltuğun kenarını kolun sandım :D
    iyisin iyide dövme iyi olmams

0|1
    0|0
  • tuvalete sı*tım ona senden daha fazla puan verdim kardeşim

0|2
    0|0
  • Belini incelt dostum. Omuz genişliğinle belin aynı nerdeyse. Bu kötü gözükmeni sağlar. Şimdilik puan vermek istemedim. Umarım yaparsın bir şeyler. Herkese bol şans.

0|1
    0|0
    • Omuzlar dar onu biraz genişletebilir ama bel incelmez bence. Yağ oranına falan bakılırsa genetik duruyor

• Bel neden incelmesin :) standing-seated bar twisting hareketini yap. Hergün 5 dakikanı ayır, yap. Güven bana ince bir bele kavuşacaksın.

• Adam haklı hayırlısı diğelim başladık nolacak bakalım evrim geçire bilcekmiyiz belli değil

• -3 kanka.

0|2
    0|0
  • Normal bir vücudun var , göbeğin yok zayıfsın. Fakat erkek vücudundan anlamam o yüzden pek yorum yapamayacağım.

0|1
    0|0
  • Arka ne öyle :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...