İstanbullu olmayıpta İstanbul takımı tutanlardan nefret ediyorum?

git kendi memleketinin takımını tutsana be adam
bir kere de skor taraftarı başarı taraftarı olmayın gidin memleketinize sahip çıkın ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbullu olan varmiki?:) dogma buyume istanbuldayim ve galatasarayliyim ama orduspor ve diger karadeniz takimlarida kazansin isterim. Senin demek istedigini anladim ztn baska ulkelerde cogunluk sehrin takimini tutar

0|0
    0|0
    • tabii ki mesela dortmundlu bir vatandaş asla münihi tutmaz

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen nerelisin? Dogma buyume papazin cayiri mi 😄😄😄

0|0
    0|0
  • ben İstanbul'da doğdum büyüdüm valla o yüzden ama memleketimin takımınıda destekliyorum ama birinci takımım fenerbahçe

0|0
    0|0
    • sana bişey demiyorum zaten :)

• Sanane ya.

0|0
    0|0
    • kişisel görüşüm böyle ben bunu ihanet olarak görüyorum neden memleketinin takımını tutmuyorsun bana sebeb söyle

• Yine de Saçma adam belki memleketini belki seviyor ama Takım'ı sevmiyor olabilir

• ben buna karşıyım kişisel görüşüm ben sadece memleketimi tutuyorum ihanet etmiyorum

• türk takımı değil mi sonuçta

0|0
    0|0
  • Cinssin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Konyalıyım İstanbul'da yaşıyorum ölümüne Galatasaraylıyım. Konyasporu da sonuna kadar desteklerim bu sana niye batıyo birader?

0|0
    0|0
    • hemşehrim olduğun için daha çok kızdım sana sadece konyasporu tut sen istanbullu değilsin konyalısın

• Al işte. Sana kolay gelsin kardeşim

• ben buradan ekmek yiyorum ihanet etmem sana da kolay gelsin

• Sana katılmıyorum

0|0
    0|0
  • insanlar bırak İstanbul takımını dünyanın öbür ucundaki real madridi tutuyor barcelonayı tutuyor. memleket takımı tutmak kadar saçma birşey var mı.

0|0
    0|0
    • neden saçma olsun sen orada doğdun
      sen hiç bayern münihi tutan dortmundlu gördün mü kafana sıkarlar ha

• Zaten takım tutup memleketi kurtarcaz
    Kastamonuspor 3 ligdeydi en son

0|0
    0|0
    • sahip çıksaydınız o durumda olmazdı üçüncü ligde diye nolmuş yani başarısı yok diye mi
      oğlum memleketinin takımı yav vicdan meselesi

• sen var ya kastamonu ile hangi takımlıysan o maç yapsa İstanbul takımını tutarsın biliyorum

Yükleniyor...