Boks mu kickboks mu ? Hangisi daha etkili ?

Bence her türlü boks . Ya sizce hangisi ? Kickboks'çunun avantajı ayaklarını da çok iyi kullanabilmesi ama boksçudan yiyeceğim sağlam 2 kroşenin yeri öptüreceğini düşünüyorum

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Boks sadece tek tip enerji sarfettrdği icin daha ağırdr dediğin gbi ama kickboksta enerji 4e bölünüyor otamatkmen daha zorlar. Bence kick daha adaletli sonuçta tüm bedeni gelistrmek kullanmak iyidr ya.

0|1
    0|1
    • :D öyle ama arkadaşım ben boksördüm ne kadar öküz gibi olsam da boksta hep daha fazla darbe yersin kickboksta bacaklara çok darbe atılır kafaya da atılır da o kadar değil boksta sürekli karna ve kafaya atıldığından daha zordur ve ilerde hafıza kaybı yaşanmayabaşlar şimdiden hissediyorum

• Bak ben senn başka bi soruna daha cewp wermşm şmdi farkettm. Ekledm seni:)

• kick boks tabi sporcuyada bağlı her ikisindede iiyiside kötüsüde var :D

0|0
    0|0
    • sen ancak izle :D

• :D olabilir ama resmini koymaktan çekinen bir kız ilgimi çekmez

• benimsde tek derdim senin ilgini çekmekti

• kickboks

0|0
    0|0
  • kick boks ...

0|0
    0|0
  • boks ... 123

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kick boks yapmış biri olarak çok rahatlıkla Kick Boks diyebilirim. Normal boksçuların ayakları titrer karşımızda.

0|0
    0|1
    • çok komiksin

• ne oldi rengin soldi :D

• Kardeşim bak git. :)

• boks a gidelerin elleri balyoz gibi olur yumrukları daha etkilidir. kick boks yapanların tekme hareketleri aldıgı teknikler de işe yaramaz değil ama eğlence bakımından kick boks daha güzel...

0|0
    0|0
  • kickboks tabiki.

0|0
    0|0
  • Sen bide sağlam kick bokscuyu düşün bi tekmede yerdesin 2 kroşede değil bokscunun gardını bile anında dağıtır ve yumruk işi bitti yerde çok ynalış düşünüyosun kick boks ens ağlam spordur türkiyede

0|0
    0|0
  • kickboks daha iyi

0|0
    0|0
  • Kickboks

0|0
    0|0
  • kickboks

0|0
    0|0
  • kickbox