Hedef kaç milyon penaltı?

Fenerbahçeye haksız penaltı kazanıyor diyorlardı ama dun gs 2 penaltı kazandı ve ikincisi felaketti

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ikincisi penaltı değildi ayrıca eskişehirin penaltısınıda hakem yedi selçükün pozisyonu penaltıydı

1|0
    0|1
    • İki penaltida net penaltiydi sunni gundem bunlar yorumcularda penalti oldugu konusunda hem fikir hele selcugun pozizyonunun penalti ile alakasi yok bize beles veriyolar gsyrde verdiler oldu ama yok ole bisey ilkercim bitek sen bide soruyu soran degil diyo ztn :)

• Bidaha olmasin :D

• Tm ozaman iki kisi penalti degil diyip durun siz :)

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 takımı da tutmuyorum ama geçmiş bitmiş olay tartışsan ne olacak tartışmasan ne olacak karar değişmez ki sonuçta takım 4-2 kazanmış.

0|0
    0|0
  • Ee yani? Ne dememizi istiyorsun sevgili gizli?

0|0
    0|0
  • aynen bide utanmadan başkalara laf atıyor utanmazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İkiside cok net penaltiydi biraz futboldan anlayan bunu tartismaz bile yorumcularda mac icinde dedi ztn penalti diye. 4 hakli penalti olsa 4 tane verecek bizim soledigimiz fenere calinan haksiz penaltilar hakli olsun biz bisey demeyiz.

0|0
    1|1
    • Nesi haklı uydurma pandev attı kendini antep maçındada faul yokken faul verdi gol oldu

• pozisyonları kimse yorumlamadı ki hatta selçukun pozisyonunu tekrar göstermedi bile

• gizlisi açığı beni ilgilendirmez ben dün gecede söyledim aynı şeyi

• Beşiktaşında onlardan geri kalır yok.

Hakemler sayesinde kaçıncı maç kazanışları

0|0
    0|1
    • Hem gs hem bjk kollanıyor ama en fazla gs

• gizlisi açığı beni ilgilendirmez ben dün gecede söyledim aynı şeyi

• yanlış oldu bendiss pardon

• Bu lig is bilmeyen en basta baskanlar yoneticiler federasyon baskani ve hakemler yuzunden yerlerde surunuyo

0|1
    0|0
  • Fenerede onlara da haksiz penaltı verildi bu hafta

0|0
    0|1
  • sorun bu fanatik kafalarda. yani her takıma olabiliyor. ayrıca pozisyonu da görmedim, yazdığından yola çıktım.. hakemler kendi içlerinde oyunu dengelemeye mi çalışıyorlar ne için uğraşıyorlarsa artık. yani her takıma oluyor. her şeye de kötü niyet aramamak lazım.

0|0
    0|0
  • Dün eskişehirde güzel oynadı ama :D

0|0
    0|0
  • Felaket mi ahhahahaha :D

0|0
    0|0
  • Onu bunu boşver kayseri 90 da takmış sniejder gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...