2 tane köpeğiniz var çok seviyorsunuz ama vermek zorundasınız?

2 tane köpeğiniz var ama şartlar el vermediği için vermek zorundasınız ne yaparsınız, nasıl yaparsınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanları koruma dernegine ver

0|0
    0|0
    • Yok barınak barınak dedıler gıttık barınaga almıyorlar, kendi köpeğimizi şikayet edicekmişiz de zabıta alıcakmışşş ! ve kafese tıkılıyorlar yemek yemıyorlar hastalıktan oluyorlarmışşş

• ozaman ilan vermelisin biryerlere

• hayseve verdim artık ne olucak bılmıyorumm herkese haber de verdım dedıgım gıbı dşiyi istemiyorlar

Erkekler Ne Diyor 8

• bi' ara cok sevdiğim köpeğimi babam apartman sakinleri rahatsız olduğu için vermişti .S off o geldi aklıma çok kötü bi durum..

0|0
    0|0
    • Ee biz napalımmm kocaman bahçe var gene de havlıyorlarmış diye şikayet ediyorlar, kendi köpeği hiç susmuyo adalet mii:(

• pöff.. havlamıyan köpek mi var yahu.. bi' köpek sever birisinin başkasının köpeğini istememesi cok saçma

kesin senin köpeğin daha güzeldir.. kıskanıolardır

• Yaa öyle işte işleri düşünce gelirler ama..

• ben olsam sana verirdim, bence sende bana vermelisin.

0|0
    0|0
    • ciddi misin ki anlamadım

• hz. google boyle bir cinsin varligindan habersiz. nerede yasiyorsun?

istanbulda ise, bakirkoyde bir tanidigim var kopek besleyen. 1-2 degil 10-12 tane filan var. kendi almasa bile alacak birini bulabilir. Guvenilir biridir. Oyle kopegini her isteyene verme. bakabilecek adam var, bakamayacak adam var.

dip not: bu vesileyle ozel mesaj atabilmek icin de bilmem kac level olmak gerektigini anlamis bulunup, copy paste yontemi ile ilgili metni burasi vasitasiyla gonderiyorum. saygilar.

• Bu kopeklere bu ısım verılıyor. Googlede olmayabılır bızım oldugumuz her yer bu kopeklerle dolu..

• ben veremem :( üzülürüm

0|0
    0|0
  • Tanıdığım birine veririm, zamanında öyle yapmıştım.

0|0
    0|0
  • bu cümleyi bi tv showunda sölemiş olaydın senin videonu izlio ve gülüo olurduk şimdii=))

0|0
    0|0
  • Yapacak bir sey yok

0|0
    0|0
  • ver gıtsın

0|0
    0|0
  • Yapılabilicek bişy yok . Ben çok üzülürdüm ama alınan bir karar var diosun ozaman veriridim ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ona aile arardım nasıl ki evladına dadı ararken seçici oluyorsun nedir neyin nesidir iyi bakar mı vs görüşme yapıp en iyi kararı verirdim. ve onları ziyaret etmeme izin verecek biri olmalı.

0|0
    0|0
  • Hep daha iyi şartlarda büyüyeceğini düşünür kendimi teselli ederim. :))

0|0
    0|0
  • Şartlar el vermiyorsa yapacak birşey yok.

0|0
    1|0
  • ben de collie cinsi olan oglusumu buyuyunce evdekiler istemedigi icin vermek zorunda kalmistim, babamın cok guvendigi bir arkadasına verdik o da annesine goturmus, koy ortamında daha rahat bakılır diye dusunerek 3 ay sonra trafik kazasında oldugunu ogrendim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...