Çok acil yardım edin lütfen idda bayisi ile alakalıı !! ?

Arkadaşlar 200 binlira kadar idda tutturmuştu arkadaşım kuponu almaya gittik adam kuponu yırttı mal mal sırıttı çok ciddiyim l*n şikayet etme hakkımız var mı acil !!

Güncellemeler:
Kupo tutumuştu her türlü siteden baktık bu şerefsizi şikayet edebilir mi arkadaşım
Yardımcı olu bir yaa !! :/

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• git savcılığa suç duyurusunda bulun. makine onaylarken maçları tarihini saatini onaylıyor. iddanın tuttduguna dair 3-4 şahit bulcak admın yırtıgına dair. o işler öyle kolay değil

1|0
    0|0
    • peki parasını geri alabilir mi arkadaş ve o adam ceza yermi kardeşim

• tamam kardeşim bizzat ilgileneceğiz ama dava adaletli sonuçlanır mı sorun orda

• bileşim suçları çözecek olayı. Savcılığa suç duyurusu buluncaksın. Savcı kolluk polislerine araştırma yaptıracak. Delillere göre hakim karar verecek. Biraz zaman alcak. Ama sonuçta 200 bin. uğraşmaya değer.

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek kuponda mi 200 bin tuttu?

0|0
    0|0
  • Bence yanildin adamda onunla dalga geciyorsun sandi o yuzden yırttı

0|0
    0|0
  • ispatlanırsa alırsınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• nasıl ispatlayacaksin yirttiysa

0|0
    0|0
  • O parayı anca bankadan alırdın.
    hem 200 bin tl tutturacağınada pek inanmıyorum.
    He bana öyle birşey olsa adamı döverdim kuponu alırdım ve kuponun alt kısmı önemli.

0|0
    0|0
  • Ben önce adamı döver sonra paramı almanın bir yolunu elbet bulurdum. kağıt parçaları tamsa şikayet edilebilir de okadar para bayiden mi alınır ya vazgectim söylediklerimi unut mk

0|0
    0|0
    • kardeşim bayiden çıktı almamız gerekiyormuş bayiye gittik adam aldı kuponu çıktı vereceğine yırttı bankaya nasıl gideilm yemin ediom ya !

• yahu adamı sıkerımde suclu ben olucam kamera fla yok dukkanda serefsiz paramparça etti kuponu şikayet etme hakkım yok mu nasıl iş bu yaa

• abi memurun tepkisi bile bu oldu adamın anasını sikerler dedi :) adam neye benziyor kime benziyor sordu cevapladım telefonumu verdim bayinin yerini verdim adama ulaşacaklar gerekirse paranı adamdan alırsın dedi bu gaspdır resmen dedim adam agırlaşmış ceza bile alabilirmiş paranıda kod ile alırsın dedi fotoğrafı varsa

• cinayet işlerdim açık net bide belli bir mebladan sonra bayiden değil loto genel merkeziydi heralde ole bı yerden alıyon 200 bın lıra ne arasın bayıde vergısı falan var onun bıde alttakı serıt duruyosa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Kupon onunsa nereye şikayet edicen olmazda geçmiş tarihlerin falan olmasin başka bisey vardır yoksa kimsede öyle tassak yok birader

0|0
    0|0
    • ya kardeşim yemin ediyorum kupon daha 2 günlük kupondu hiç bir şey yok tarihte adam aldı yırttı güldü şikayet edemezmiyim bu piçi

• Kupon seninmiydi mk git öldür ozaman lavugu ben olsam komaya sokardim * gitti o kupon nereye şikayet ediyon sen yinede bir sor arastir

• valla şikayet edilmez ise vurmazsam adam değilim suçu bana atan adaletinde taaaa

• o işte bir yanlışlık var tutmuş kuponu yırtmaz salakmı bu adam

0|0
    0|0
  • yırtılmış kkupun geçersizmi oluyor bilmediğimden soruyorum

0|0
    0|0
    • evet geçersiz olacak

• valla gidiyorum abi inşallah çözülür

• hacı gelince burdan yaz bakam polisler ne dedi

• adam aslında ıyı bısey yapmıs tabı olay gercekse

0|0
    0|0