Yardım ederseniz sevinirim..

Benimle aynı yaşıt bir akrabam çok sivri dilli. Lafın nereye gittiğini bilmeden kırıcı ve alaycı bir bicimde konusuyor. Ben nekadar itinalı davransamda artık bugün tak etti. Saçma sapan konuştu verdi veriştirdi. sonrada kalkıp gitti masadan. Birdaha onunla aynı ortamda bulunmama kararı aldım kendimce. Başınıza böyle bir olay geldiyse ne yaptınız. Gelse ne yapardınız? şimdiden teşekkürler..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsaydım ağzının payını verirdim... Biraz da karakter meselesi kimileri ''aman akrabamdır saygısızlık etmiyeyim'' diye düşünür susmak zorunda kalır... Kimisi ise ''akrabamsa akrabam herkes haddi bilsin'' der ve ağzının payanı verir..

0|0
    0|0
    • İçimden çok geldi o dediğini yapmak. Herseferinde şeytana nalet ettim kendimi tuttum. Yine öyle yapacam. Şeytana nalet edecem ve ortamındada bulunmuycam..

• Çok acımasız geldi bu sözler ama bana:)

• Yoo acımasızlıkla alakası yok, hak edene hak ettiğini davranmak bu sadece... Atalarımız boşuna dememişler ''akraba akrep gibidir'' diye. Sen bu kafayla gidersennn daha çookk üzülürsün :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• yüz yüze konuşup sorunu anlatmayı denedin mi?

0|0
    0|0
    • Yüzyüze konuşmayı denedim. Ama alaycı konuşuyor kendinin tarzı ile bende konuşunca kalk kavga edelim kim üstünse o kazansın( söz gelimi) der gibi üzerime üzerime geliyor sesini yükseltiyor. Çıkar yol yok gibi.

• eğer seninle ilgili çok mühim bir meseleyi (ailenden gizlediğin) bilmiyorsa bence sen de ona dişlerini göster anlaşılan seni kolay lokma olarak gördüğü için sana öyle davranıyor olabilir.

• Bende öyle tahmin ediyorum. Bir bilgisi yok sır olarak. Artık bende hakkı hukuku bir kenara bırakıp öyle yapcam evet.

• Kararınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum pişman olmazsınız emin olun. Benimde böyle kuzenim vardı ne yaptıysam olmadı en sonunda konuşmama kararı aldım 3 senedir konuşmuyorum iyikide konuşmuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• valla kardeşim emin ol hiç bişey yapamıyosun.. sn alttan aldıysn bi kez.. artık hep o konuşur sen susarsın.. ama bnce en doğrusu verip veriştirmek.. yoksa susmak nedir bilmiyorlar.. ve olayın üstünden zaman geçsede ben öyle demedim diyorlar.. yaşadım.. bi daha aynı ortamda olursanda ses kaydı yap elinde kanıt olsun :)

0|0
    0|0
    • Dostum ben kendini kırmak istemiyorum susuyorum birşey demiyorum. Bu defada susma konuş diyor. Konuşuyorum senin gibiler anca böle laf sokmaya çalışır felan diyor.Amacını anlamadım. Artık tiksindim. Akrabam olmasa sonunu düşünemiyorum bie.. Sonuçta yüz yüze bakıyorsun..diyorum kendime.

• Saolasın dostum. Allah razı olsun. Hayırlı geceler.

• teşekkürler sanada..

• mantıklı olanı yapmışsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...