Gainer, protein tozu hakkında ne düşünüyosunuz ve bana oneriniz ne?

4 aydır fitnessa gidiyorum 53 kilo ile başladım şu an 56 yım her ay kol, göğüs 1 cm artıyor onunla ilgili sıkıntım yok yalnız kiloyu istediğim gibi alamıyorum yani 65 kilo 1,74 olan boyumla ideal kilo olarak düşünülebilir kilomu o seviyeye çekmek için tavsiyeleriniz nelerdir yazdığım takviyeler hakkında tecrübeli kişiler yardımcı olursa sevinirim. Ben elbette doğal yoldan o seviyeye gelmek istiyorum elinde bir yemek programı olan varsa paylaşabilir mi?
dipnot:cevap yazmış olmak için yemek ye demeyin :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gainet protein tozu değil karbonhidrat tozudur protein ve karbonhidrat tozları tamamen doğaldır adı üstünde besin takviyesidir aen normal şartlarda takviyesiz sporunu yapıp bıraktıktan sonra yine yağ bağlayacaksın zaten cyto sport monster al sana 1 ayda 4 kilonun garantisini vereyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Paran varsa hiç düşünmeden alman gereken toz budur. www.supplementler.com/.../dymatize-super-mass-gainer-5433-gr-469 Dymatize Super Mass. Benim eski sevgilim bunla 2 ayda 7 kilo aldı.

Ama öyle göbek yaparak yağlı şekilde değil. Hacmen büyüdü resmen. Ama ayrıldık, neyse konu o değil:)

0|1
    0|0
    • fiyat içerik orantısı açısından baya iyi ürün gibi görünüyo , yaz geçsin ilk kullanacağım ürün bu olacak :)

• Toz şişirir bırakırsan fıssss

0|0
    0|0
    • evet tutamıyorum kendimi bu yararlı cevabın için alkış. d ablacım ne dedin sen ya

• Toz şişirir ne aq? Şu şeyi büyütmeyi kesin. Gidin kullanın bakalım şişecek misiniz düşündüğünüz kadar. Boş insanlarsınız. Biraz araştırın

• Abla yanlış bilgi vermiş :)

• doz konusu ciddi iştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kilo almak icin kullanabilirsin, lakin saglikli bir sekilde kilo al. 1 ayda 10 kilo aldigini varsayalim, sence bu 10 kilonun cogu yagmidir kasmidir. Tabi kas yaparken yaglanirsin ama bunu abartma, benim sorunum da kas yapmak degil yag eritmek orantisini bulmak zor sende tam tersi

0|0
    0|0
  • Kilo alman için protein tozu değil karbonhidrat tozu kullanman gerek. Vücut çalışıyosan ikisini de kullanmalısın ayrıca 53 kilodan 65 e geçmek için toza gerek oldugunu sanmıyorum.4 ayda 3 kilo aldıran fitnesstanda hayır gelmez :D 2 haftada 5 kg aldım ben evde tozsuz

0|0
    0|0
  • Dostum sporda herkes farkli birşey söylüyor doğru yolu sen kendin bulacaksın ama toz kullanma dogal ol tahin pekmez falan ye onlar iştah açar tüm hayvan ürünlerini ye pnlarda kas yapar en doğal yol bu ama net ol yapacağın iste

0|0
    0|0
  • dogal yolla gelmek isityorum derken? :D protein tozlarida dogaldir steroidler ile karistirmayin

0|0
    0|0
    • biliyorum ya ilaç kısmına girmediğini , fakat yinede yemekle karşılaştırıldığında doğal denemez değil mi :D baş antrenörüm sıcak bakmıyo bu konulara mümkün mertebe yemekle kilo almaya bak diyo yardımcısı havalarda parayı getir alalım kafasında :D misal o ürüne vereceğim parayı yiyeceğime harcasam daha mı mantıklı olur diye düşünüyorum? arada kaldım

• ileride cildin lastik gibi olur :D git kırmızı et ye yumurta iç muz ye sağlıklı proteinler al sonrada spor yap hazır proteinler kullanma hap filan

0|0
    0|0
    • inan hep karar değiştiriyorum :D bir alayım bir almıyım diye.. ama en iyisi sanırım ona vereceğim parayla bir insanüstü gıda tüketimi yapayımda sonra duruma bakarım. d

• alırsan ömür boyu pişman olursun hem kas dediğin normal olur acı kan ve göz yaşıyla rockyden alıntı yaptım :D c ronaldonun resımlerıne bak sana haz verir bence :D

• euvallah ilgin içinde kardeşim ronaldoyu falan karıştırmayalım , biz burs parasıyla anca geçinen öğrenciyiz bizim de o kadar paramız olsa burdan yardım istemeyiz :D

Yükleniyor...