Yakın arkadaşların bir araya gelince birbirine takılma huyu nedir arkadaş?

yök yani en başta ciddi ciddi tartışıyorlar sanıyordum. sonra sadece takıldıklarını anladım da o zamana kadar kavga çıkacak aha diye bekliyordum. o değil de erkekler neden birbirinizle bu kadar çok uğraşıyorsunuz? sevgi gösterisi midir yani?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• yok ya, en ayar olduğum tepkimedir bu.. ordaki o tartışmanın sonucunda o ortamdaki kızları galip gelen etkileyecekmiş edası... modası hç geçmeyen çocukluk valla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• erkek erkege daha cok uygunsuz sakalar yapma huyumuz var nedense :) sinir etmek argo konusmak gibi :)

0|0
    0|0
  • cok fazla amerikan filmi izlekten kaynakladir. mcdonalds sendromu da denir buna

dip not: mcdonalds da calisanlarin birbirine paso gaz vermeleri de amerikan kulturunun bir ornegidir.

0|1
    0|0
  • eğlenmek sadece:)

0|0
    0|0
  • şaka değilki. değer verdiğin insanla tartışır gibi uğraşmazsın. hepsi yavşak birbirlerine laf sokma çabasındalar.

0|0
    0|0
  • ne var bunda

0|0
    0|0
  • bizim sureklı takıldıgımız 5 kısılık bı grubumuz var bırbırımıze laf atmadan duramıyoruz ne solemek ıstıyorsak kufr de dahıl hıc cekınmeyız en ıyısı bu bence( kufr dedıysem ole agır degıl)

0|0
    0|0
    • niye yaptiginizi cozemedim ben. kimin acigi bulunsa onunla ugrasiyorlar. kirmadan ama asil aciklara girmeden

• bana gayet normal gelıo ... bırbırımızın arkasından konusacagımıza yuzumuze soluos

• sevgi gösterisi değildir tabi ortamda kız varsa onu yanında komik görünmek yada esprili görünmektir karşıdakiyle uğraşır onu ezmeye küçük düşürme çabasındadır

0|0
    0|0
  • Çok yakın arkadaşların,ortamları,hep böyledir,birbirimizi sinir etmeye bayılırız

0|0
    0|0
    • olmayan seyleri abartip dalga geciyorlar. ben uzuluyorum oyle yapilinca sevdigim birine. ciddiye alip savunasim geliyor susuyorum. ne yani eglence mi sadece?

• eğlence diyebiliriz evet,

• Dert etme, takılmak sevgi göstergesidir.

0|0
    0|0
  • hemcinsleri bile bilemez neden olduğunu..

0|0
    0|0
  • çocukça :)

0|0
    0|0
  • takılır tabii baksana şu resmine gel ver diyor :D

0|0
    0|0
  • ayı yavrusunu severek öldürürmüş :D erkeklerde o mantık hüküm sürer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0