Kapat

Arkadaşlar ne kadar sürede forma girerim?

Arkadaşlar ilk önce inanmayan kişiler yorum yapmasın.Vücudumu forma sokmak istiyorum günde 3 saat yüzme ,1.5 saat yürüyüş/koşma,

2.5 saat bisiklet sürerek(tempolu) ne kadar zamanda forma girerim 2 saat mola vererek yapıyorum.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• profesyonel sporcuyum..bu dedigin antreman programı günde 6000 civarı kalori yaktırır, vücudunu forma sokmak diilde en fazla 6.yada 7.idmanda bayılırsın, veya hastalanırsın..böle bi idman yok..dedigim gibi şevkine ve istedigine saygım var, ama yapamazsın..ypmayı deniyemezsin demiorum bak denersin, ama 1 hafta içinde vücut iflas eder..ztn ypamazsın...ben maratoncuyum, prefesyonel uzun mesafe koşuorum 12 senedir..günde 1500 kaloriyi gecen antreman yasaktır sporda, sürantrene olursun, ne yptıgın antremandan verim alabilirsin nede ertesi güne bidaha antreman ypabilirsin bu tempoyla..yedigin yemekde böle bi kaloriyi desteklemez günde 3 kilo etde yesen...sonuc:aklını başına al düzgün bi antreman programı çıkart yavas yavas cık basamakları...

0|1
    0|0
    • Yürüş/koşma beni zorluyor onu çıkarsam aradan yine aynı mı olur çünkü 1.5 haftadır devam ediyorum şuan bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

• abi dedigim gibi günde 2.5 saatden fasla yptıgın yükleme antremanının vücuda hiç bi faydası yok tamamen zarar..sürantrene olur vücut...o antremanı çıkarmk için yedigin yemek yüzündende fasla yaglanma artı asırı yükleme olur ztn...bigün koşu artı esnetme artı karın çalış, ertesi günde yüzme artı bisiklet yap..ama bunları en fazla 1 er saat yap..günlük toplam antremanın 2-2.5 saati gecmrsin, yaktıgın günlük kaloride 1200.1300ü gecmeesin (ki bu bile fazla) önemli olan bu antremanı bi ömre yayman..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 ay

0|1
    0|0
  • Sen insan misin herkulun oglu mu :D valla bu sporlarla olimpiyatlara bile katilirsin .

0|1
    0|0
  • heyyy masallah :))) ne enerji bu boyle ne iciyorsun :)

0|2
    0|0
  • bu kadar abartma yaa tek spor yter

0|1
    0|0
  • Çok yakında girersin azme bak beee.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 15 günde girersin bu kadar sporla.

0|1
    0|0
  • bütün rakamları çarpınca 22,5 oluyo. yani bu kadar spor yapman biraz zor. hem de sağlıklı değil. hadi diyelim bi gün 3 saat aralıksız yüzdün, ertesi gün kolun kalkmaz. 2,5 saat bisiklete bindikten sonra bu yaz sıcağında kıçında oluşacak pişiklerden bahsetmiyorum bile. bu saatleri biraz azalt, bi gün de ara vererek yap. kolay gelsin şimdiden.

0|1
    0|0
  • Aşırı zorluyorsun.Böyle yapma.Vücutta çökmeye yol arasın.Milli bir sporcunun çalışma temposudur bu neredeyse.

0|1
    0|0
  • vucut dayanmaz kı bu kadar tempoya gun asırı yapman lazım bı kere

0|1
    0|0
  • buna vücut dayanmz

0|1
    0|0
  • helal

0|1
    0|0
  • 3+1,5+2,5+2 = 9

Anladığım kadarıyla tek işin gücün spor

0|1
    0|0
    • Evet yaz olduğu için kendimi spora verdim :)

• bide ben senin gibi olsam işim gücüm olmasa oh ne güzel vaktin var bolca

• 1 haftaya pes edersin. uykum olmasa program yazardım

0|1
    0|0
  • 2 ay

0|0
    0|0
  • bu irade istikrarin gercekten varsa bu sana verilen bir lütuftur fazla bir zaman almaz emin ol

0|1
    0|0
Yükleniyor...