Gece aleminde kafelerde erkek arayan kız nasıl belli olur?

Daha yeni geldim içkili bir mekandan. Ama ben kahve içtim karşı masada iki yalnız kız vardı içiyorlardı müziğe göre şarkı da mırıldanıyorlardı etrafa da bakıyorlardı acaba erkek mi arıyorlardı nasıl belli olur bu iş?

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Etrafa bakınmıyorlarsa kafa dağıtmaya gelmişlerdir. Kıyafetlerinden anlarsın ortam için aşırıysa arayıştadır. Abartı davranışları varsa arayıştadır.

0|0
    0|0
  • alemsiniz

0|0
    0|0
  • geri dön hadi bak bakalım ordalar mı daha

0|1
    0|0
  • feromon salgılıyolar git kokla

0|2
    0|0
  • Ay bilmiyorum ben geceleri cafelere gitmiyorum. Ama durmadan bakiyorsa vardir onda bisey.

0|0
    0|0
  • Sanırım kızlarda gözün vardı.Ama tepkilerinden çekindin.Doğru mu?

0|0
    0|0
    • evet çekindim nereden anladın yoksa o kız senmiydin

• valla tek gecelik ilişki arayan kız çok.ama tek gecelik ilişki arayan kız gecenin bi yarısında gider çekinmeden içer içer içer.sonuç itibariyle başına bi şey gelmesini umursamayan kız dışarda içer.tek gecelik ilişki arayan kıza da nasıl davranırsan davran yani nasıl olsa tek gecelik nasıl davrandıgının bi önemi yok

• nasıl arayan çok nerede bunlar

• Ekmeğine yağ süremeyeceğim bu saatte. Kusura bakma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• asla vazgeçme balkanboy

0|0
    0|1
  • etrafa bakmaları erkek aradıklarını göstermez dostum yani bunda birşey aramana gerek yok.

0|0
    0|0
  • kız milleti bu belli olmaz ne istediği..balkanboy

0|0
    0|1
  • hiç belli olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • Bir daha bak gitmişlerdir..

0|1
    0|0
  • la balkonboy senin kuşun vardı..ne oldu ona.. ?

0|0
    0|0
  • Evet etrafa bakan herkes koca arıyor

0|0
    0|0
  • kardeşş erkeklerinnn poposunaa bakıyorsaa süreklii o kız kesinlikleee erkek aryıordurr :)

0|0
    0|0
    • evet bakıyordu

• ama ne yazıkki yalnız değildim evli arkadaşım vardı ve gidelim dedi yoksa ben orada yalnız olsam açılabilirdim kızlardan bir kıvılcım alsam tabii cesaret ve çene işi

• sonrasıdaaaaaaa çakii makiii diyorsunn kardeş anladımmm hayırlısıı yaaa :)

• :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...